Kilpiniai vonios chalatai

Vonios chalatus siuvame tik medvilninius, kilpinius ir su gobtuvais (kapišonais), tačiau gali būti ir su apykakle, ypač pagal užsakymus.

Pasiūti iš nulinio sukrumo verpalų audinio, „Namų tekstilė“ ženklo vonios chalatai yra lengvi, natūraliai minkšti, purūs ir švelnūs. Nors chalatų audinys atrodo storas, tačiau jis yra lengvas ir šiltas būtent dėl minkštų, nesukrių, tačiau tvirtų natūralios medvilnės siūlų, švelnesnių už liną.

Paminėtina, kad kilpiniai vonios chalatai siuvami iš specialaus audinio, skirto būtent chalatams; kilpinių rankšluosčių audinys yra sunkesnis.

Šie estetiški įvairių spalvų ir jų tonų bei įvairių dydžių „Namų tekstilė“ chalatai, juo labiau - su gobtuvais, puikiai saugo visą kūną nuo staigaus temperatūrų skirtumo tarp vonios kambario ir aplinkos už vonios durų. Apsisiautus lengvu, pralaidžiu orui medvilnės chalatu, suaugęs ir vaikas jaučiasi komfortiškai.

Kilpinių medvilnės chalatų dydžiai: M, L, XL XXL, vaikams siuvame pagal užsakymus.

Malonaus ir jaukaus Jums atsipalaidavimo po vonios ar dušo su lengvais, šiltais, estetiškais Jonavos „Namų tekstilė“ chalatais.