Patalynė

Kokybiška patalynė saldžiam Jūsų miegui

Po sunkios darbo dienos kiekvienas mūsų skubame namo ir svajojame, kaip krisime į lovą bei gerai išsimiegosime. Miego kokybė priklauso ne tik nuo tinkamos lovos bei čiužinio, tačiau ir nuo geros patalynės. Juk, kai audinys yra kokybiškas, maloniai liečiasi su oda, tai ir užmigti lengviau. Prabangi bei kokybiška patalynė užtikrina, kad mūsų miegas bus saldus, o sukurtas jaukumas dar ilgai kvies tingiai pasivolioti lovose savaitgalio rytais.

Šiomis dienomis matome, kad įvairios patalynės pasirinkimas toks gausus, jog kiekvienam namų šeimininkui tampa vis sudėtingiau išsirinkti tokią, kuri ne tik pagerins miego kokybę, tačiau ir puikiai papildys miegamojo interjerą.

 

Kaip išsirinkti pačią tinkamiausią patalynę?

Pirmiausia, reikia išmatuoti savo lovą bei patalus. Pagal gautus matmenis parinkta patalynė kuo puikiausiai tiks Jūsų pagalvėms, čiužiniams bei antklodėms, nes neliks tuščių tarpų. Pagal matmenis galima išsirinkti dvigulės arba viengulės patalynės komplektus. Kai kuriais atvejais patalai turi nestandartinius išmatavimus, todėl patalynė jiems siuvama individualiai. Pastaruoju metu daugelis renkasi nestandartines pagalves (pavyzdžiui, nedideles ir plokščias viskozės pagalves), todėl susiduria su sunkumais ieškodami reikiamų matmenų užvalkalų.

Nepamirškite, kad po pirmo skalbimo patalynė gali susitraukti net iki 7%, todėl visada pravartu pirkti šiek tiek didesnių išmatavimų užvalkalus.

 Renkantis patalynę, reikia atkreipti dėmesį ne tik į kambario, bet ir į lovos dizainą. Jeigu lova yra klasikinio stiliaus, tiks vienspalvė, sodri, šviesi ir neiššaukiančio dizaino patalynė. Turint modernaus stiliaus lovą – dizaino fantazijos yra beveik neribojamos. Spalva – pagrindinis akcentas, nuo kurio priklausys, ar išsirinkta patalynė derės prie esamo kambario interjero, ar ne.  Mūsų internetu parduodama patalynė turi didelę raštų bei spalvų pasiūlą, kuri taip pat yra nuolatos atnaujinama, todėl garantuojame, kad įtiksime net ir išrankiausiam skoniui.
Kitas svarbus žingsnis – pasirinkti patalynei tinkamą audinį. Nuo to gali tiesiogiai priklausyti net Jūsų miego kokybė. Šiuo metu Jums siūlome labai platų audinių pasirinkimą. Mūsų patalynės užvalkalai gaminami iš satino, batisto, damasto ar flanelės. Čia patalynę išsirinks visi: tiek mėgstantys slidžias, šilkines medžiagas, tiek minkštesnes bei storesnes.

Lino ir medvilnės patalynė – laiko patikrintas natūralumas

Populiariausia vis dar yra medvilnė. Iš jos patalynė buvo gaminama tūkstančius metų, tai laiko išbandymą praėjusi medžiaga, ir ja tikrai nenusivilsite. Medvilninė patalynė tinka tiek karštiems, tiek vėsiems orams. Taip pat egzistuoja įvairūs medvilnės mišiniai su kitomis medžiagomis, kurie mažiau glamžosi. 

Žiemos šalčiams geriausiai tinka šilta ir švelni flanelė – 100% medvilnės audinys su švelniu pašiauštu pūku. Įstrižo pynimo medvilnės satinas suteikia prabangos, švelnumo pojūtį.

Lininė patalynė geriausiai tinka vasarą, karštu oru jis puikiai praleidžia šilumą ir drėgmę, gerai vėdinasi. Tačiau lininius užvalkalus galima naudoti ir žiemą, susluoksniavus juose po kelias antklodes arba antklodes kartu su pledais.

Jei sunku apsispręsti, visada galite įsigyti mažesnių užvalkalų, pvz., pagalvėms ar pagalvėlėms, po vieną iš įvairių medžiagų ir įsitikinti, koks jausmas prie jų liestis, ant jų miegoti, kaip skalbiasi, ir panašiai. Kurį laiką panaudoję atskiras patalynės dalis, galėsite nuspręsti, kokia medžiaga geriausiai tiktų pilniems patalynės komplektams. Tokiu atveju labai svarbu panaudoti bent tiek, kad reikėtų kartą ar du išskalbti, būtinai atsižvelgus į skalbimo instrukciją. Pati medžiaga gali būti labai maloni, tačiau ne visos vienodai skalbiamos, ir ne visi turi sąlygas tinkamai skalbti bei džiovinti kiekvieną medžiagos rūšį.

Atminkite, kad patalynės kokybė priklauso nuo audinio medžiagos kokybės. Reikia įvertinti, kad užvalkalai bus skalbiami, todėl palaipsniui dėvėsis. Kuo aukštesnės kokybės audinys – tuo ilgiau užvalkalai Jums tarnaus. Taip pat reikia vadovautis gamintojo rekomendacijomis bei skalbti gaminius tik nurodytos temperatūros vandenyje. Kai kuriuos užvalkalus gali tekti skalbti tik skalbimo rankomis programomis. Tinkama priežiūra prailgins patalynės tarnavimo laiką.

Pagalvių užvalkalai susidėvi greičiau nei antklodžių, tad reikėtų turėti tai omenyje skaičiuojant, kiek kokios patalynės ketinate įsigyti. Visada pravartu įsigyti daugiau nei reikia tam kartui, o kiekvienas patalynės komplektas atsarginių pagalvių užvalkalų turėtų turėti daugiau, nei antklodžių užvalkalų.

Gijų kiekis

Šiais laikais audinių gamintojai dažnai nurodo gijų kiekį. Kuo gijų kiekis didesnis, tuo švelnesnė medžiaga, kuri ypač tinka vaikiškai patalynei. Tačiau tai reiškia, kad pačios gijos yra plonesnės ir gali greičiau dėvėtis. Geriausia patalynei medžiaga paprastai laikoma tokia, kur gijų kiekis yra 175 – 250 per kvadratinį colį. Tokią medžiagą malonu liesti, nes labai švelni ir palieka beveik prabangos įspūdį. Tačiau vis dar yra pakankamai stipri, tad patalynės komplektai tarnauja ilgai.

Renkantis patalynę, kiekvienas taip pat atsižvelgia ir į savo biudžetą. Tačiau norime priminti, kad, jei patalynė parduodama pigiau, tai visiškai nereiškia, kad ji bus nekokybiška. Juk visada galima pasirinkti pigesnį audinį, kuris Jūsų poreikius patenkins lygiai taip pat, kaip ir brangesnis.

Siūlome Jums platų, skirtingų dydžių patalynės užvalkalų, jų komplektų bei paklodžių pasirinkimą. Esant poreikiui, papildomai įsiuvame patalynės užtrauktukus ar išsiuvinėjame norimus inicialus.

Mūsų parduodama patalynė tinka viešbučiams, sodyboms ir kitoms viešoms bei privačioms įstaigoms. Priimame ir didelius užsakymus, t. p. prekiaujame internetu. Išpardavimų metu – tiek internetu, tiek fizinėse parduotuvėse patalynės kainos yra žemesnės. Su mumis visada galite susisiekti telefonu +370 656 50474 arba el. paštu info@namutekstile.lt