Žakardiniai pledai

Estetiški žakardiniai pledai yra ne tik namų interjero šilumos ir jaukumo detalė, bet saugo žmogaus šilumą ir tiesiogine prasme. Ta šiluma - tai Naujosios Zelandijos avių vilnos verpalų ir šiuolaikinių UAB „Namų tekstilė“ gamybos technologijų puikus rezultatas.

Profesionalių tekstilės dizainerių lakios fantazijos dėka šiandien į Jonavos UAB „Namų tekstilė“ atnaujintas pledų gamybos technologijas perkeliama gausi pledų raštų įvairovė, pradedant paskutinio mados žodžio padiktuotais tekstilės, aprangos bei interjero dizaino moderniais spalvų ir formų deriniais, baigiant pačių užsakovų pageidaujamais piešiniais, logotipais ir kitais grafiniais ženklais.

Praktiškai neribotas žakardinių pledų dekoravimo galimybes užtikrina nuolat atnaujinamos UAB „Namų tekstilė“ gamybos linijos ir jas prižiūrinčiųjų ilgamečių specialistų keliama kvalifikacija. Naujos kartos žakardinių pledų audimo staklės į audinį perkelia pačius sudėtingiausius piešinius, pasirinktus kliento iš turimos mūsų įmonės pledų dekoravimo piešinių bazės arba pateiktus paties užsakovo.

Dekoratyvinės pagalvėlės

Dekoratyvinės 40 cm x 40 cm pagalvėles siuvame iš to paties audinio su tuo pačiu piešiniu ar jo motyvais kaip žakardiniai pledai. Šių pagalvėlių komplektas kartu su pasirinktu žakardiniu pledu tarsi papildo pledo piešinio išbaigtumą ir natūraliai sudėlioja šio švelnaus ir minkšto vilnos audinio namų interjero jaukius akcentus.

Dekoratyvines pagalvėles siuvame populiariausių pledų raštų motyvais; pledų dizaino variantų yra 30, o pagalvėlių raštų įvairovė, pritaikyta prie pledų dizaino, nuolat kinta.

Žakardinių pledų ir dekoratyvinių pagalvėlių vartotojas

Nors vilnos žakardinių pledų bei dekoratyvinių pagalvėlių spalvų bei raštų plati gama tenkina kiekvieno pirkėjo pačius įvairiausius poreikius, UAB „Namų tekstilė“ gamina unikalios išvaizdos ir paskirties pledus su priderintomis pagalvėlėmis ir pagal individualius didmeninius užsakymus.

Individualių užsakymų pledų dydžius, spalvas ir dizainą aptariame su užsakovu ir padedame išsirinkti palankų variantą. Svarbu ne tik pledo naudojimo proga bei paskirtis, bet ir užsakovo įmonės stiliaus atspindys. Ypač siūlome perkelti įmonės logotipą, šūkį ir kitas svarbias įmonės įvaizdžio bei stiliaus detales.

Didesnė mūsų gaminamų pledų ir dekoratyvinių pagalvėlių dalis yra skirta didmeniniams užsakymams – ligoninėms, viešbučiams, vaikų darželiams, vaikų poilsio stovykloms, įmonių verslo dovanoms. Ypač populiarūs kalėdiniai pledai su atvaizduota įmonių atributika ir pan.

Paminėtina, kad atskirų pasaulio šalių pledų rinka pageidauja žakardinių pledų būtent su tos šalies gyventojų pamėgtais gyvosios gamtos motyvais, o ką jau kalbėti apie individualius kiekvieno vartotojo poreikius ir skonius. Pvz., Rusijos gyventojų pageidaujami žakardiniai pledai dekoruojami arkliais, lietuviai mėgsta pledus su avių piešiniais, o Skandinavijos šalys užsako pledus su savo aplinkai įprastais elnių atvaizdais. Suprantama, tų pačių raštų dizaino elementais dekoruojamos ir pagalvėlės.

Minkšti, švelnūs ir jaukūs žakardiniai Naujosios Zelandijos avių vilnos pledai – nepamainomas apklotas tiek žiemą, tiek vasarą. Šie pledai yra be kutų ir apsiuvami ta pačia vilna, iš kurios audžiami, todėl patogu apvilkti pledą užvalkalu ir naudoti kaip antklodę. Suprantama, ramiam žiemos miegui skirti pledai yra storesni, o vasaros poilsiui – plonesni. Tačiau gramatūra (audinio svoris gr/1 m2) pledų kainos beveik neįtakoja. Pledo svoris – tai žaliava, o pledo išvaizda - technologijos ir žmogaus darbas.

Medvilnės pledai

Medvilniniai žakardiniai pledai – įvairių spalvų ir sudėtingų raštų, naudojami kaip estetiškos, papildančios interjero dizainą lovatiesės, o vasaros metu ant jų patogu ilsėtis paplūdimyje arba apskritai gamtoje ant žolės. Šie pledai nenaudojami vietoje antklodžių ir į užvalkalus nevelkami.

Medvilniniai nesudėtingų geometrinių raštų bei įvairių išmatavimų ir spalvų pledai, tinkantys tiek vaikams, tiek suaugusiems, yra puikūs pagalbininkai karštomis vasaros naktimis. Naudojami kaip apklotas, 100 % medvilnės pledai pynučių arba „vafliniu“ paviršiumi gerai sugeria prakaitą, leidžia odai kvėpuoti, nealergiški. Būdami patys lengvi ir malonūs prie kūno medvilniniai pledai į užvalkalus nevelkami. Šie pledai lengvai prižiūrimi. Skalbiami automatinėje skalbyklėje medvilnės pledai nesusitraukia, nes audinys iš karto „susodinamas“ gamybos proceso metu.


Žakardinių pledų ir pagalvėlių techninės charakteristikos

Žakardinio pledo svoris 480 gr./m2

Matmenys cm
 Pledai - - 130 x 200.
 Dekoratyvinės pagalvėlės 40 cm x 40 cm

Sudėtis 100% Naujosios Zelandijos avių švelni vilna