Pledai su kutais

Pledus su kutais, kaip ir žakardinius pledus, audžiame iš 100% Naujosios Zelandijos avių vilnos.

Vilnos pledai su kutais audžiami šiek tiek plonesni ir todėl lengvesni už žakardinius pledus. Pledai su kutais, skirtingai nei žakardiniai, labiau pritaikyti apsisiausti pačiam žmogui savo namuose. Būtent todėl jie lengvesni, lankstesni, labiau priglundantys prie drabužių ir paties žmogaus kūno linijų.

Apsisiautus vilnos pledu, - malonu, jauku ir gera atsipalaiduoti po įtemptos dienos darbų. Pledo šiluma apgaubia ir jaukiai įsitaisius prie židinio, ir žiūrint TV, ir skaitant knygą.

UAB „Namų tekstilė“ tęsia šio populiaraus gaminio - universalios paskirties 100% natūralios vilnos verpalų nesudėtingų geometrinių audimo raštų gamybos tradicijas, tarsi įausdama kartu istorinę atmintį, mūsų protėvių gyvenimo būdo ramybę, namų interjero jaukumą ir šilumą.

Languoti, juostuoti (ne žakardiniai) įvairiaspalviai vilnos pledai, papuošti tų pačių siūlų spalvos kutais, tarytum gaminio išbaigtumo akcentu, įgauna savito patrauklaus žavesio. Harmoningai sukrisdami pledo kutai tarsi pagyvina ir laisvalaikio aprangos stilių šnekučiuojantis prie arbatos su kaimynėmis ar draugėmis.

Natūralios vilnos pledai – tikra atgaiva pavargusiam žmogaus kūnui

Šiais nepaliaujamo, dažnai beprasmio, paties žmogaus pasirinkto skubėjimo ir perteklinio emocinio bei fizinio krūvio laikais po įtemptos dienos darbų kiekvienam labai svarbu tinkamai atsipalaiduoti ir pailsėti. Tad vėsiais žiemos ar vasaros vakarais apsisiausti natūralaus avių vilnos pluošto bei medvilnės pledais yra tikra atgaiva žmogaus kūnui, mintims ir emocijoms.

UAB „Namų tekstilė“ pledai nesukelia alergijos, nes gamyboje nenaudojamos nei jokios alergizuojančios medžiagos, nei sintetika. Pledus, kaip ir visus kitus „Namų tekstilė“ ženklo gaminius, siuvame tik iš natūralių medžiagų – naujosios Zelandijos avių vilnos bei medvilnės verpalų.

  • Pledas gali atstoti maloniai šiltą antklodę naktimis arba estetišką lovatiesę dienomis.
  • Pledą galima pasitiesti pliaže ant smėlio ir mėgautis jūros gaiva.
  • Ant pledo galima surengti smagų pikniką gamtoje.
  • Pledas gali būti namų interjero dekoracijos dalis, sukurianti jaukumo ir šilumos jausmą.

Pledų su kutais vartotojas

Apie 80 % „Namų tekstilė“ audžiamų vilnos bei medvilnės pledų skiriama didmeniniams užsakymams. Dažniausi užsakovai – viešbučiai ir poilsio namai, vaikų darželiai ir vaikų vasaros stovyklos.

Lietuvą ir Jonavos miestą garsina „Namų tekstilė“ prekės ženklas ir užsienyje – kokybiški, paklausūs, mūsų įmonės austi pledai eksportuojami į Rusiją, Vokietiją, Didžiąją Britaniją.

Tiesiai iš gamintojo, iš mūsų įmonės „pirmųjų rankų“ tiekiame pledus Lietuvos mažmeninės prekybos parduotuvėms, suprantama, palankiomis kainomis.