Skraisčių įvairovė

Skraistės – vienas universaliausių tekstilės aprangos gaminių visame pasaulyje. Nuo seniausiųjų laikų skraistės naudojamos beveik visais gyvenimo atvejais bet kuriuo metų ir paros laiku, - tą puikiai atspindi istorinių filmų scenos, kuriose skraistė – praktiškai neatsiejama moters aprangos dalis.

Elegantiškos UAB „Namų tekstilė“ siuvamos skraistės iš natūralios vilnos audinio yra labai populiarios, visuomet madingos, lengvos ir šiltos, dėvimos kaip individualaus aprangos stiliaus išbaigtumo detalės. Natūralios vilnos skraistės lengvumas – ta universalaus žiemos ir vasaros rūbo savybė, dėl kurios malonu dėvėti tokią skraistę ir lauke, ir patalpoje.

  • Vilnos skraistės, sulaikančios kūno šilumą žiemą ir apsaugojančios nuo karščio vasarą, mielai dėvimos visais metų laikais namuose ir kelionėse.
  • Vėsiais vėjuotais vasaros vakarais pajūryje ar prie ežero minkštos vilnos skraistės yra tiesiog nepamainomos.
  • Skraiste galima patogiai apsisiausti vakare prie židinio ir skaityti knygą, žiūrėti TV arba tiesiog ramiai pasvajoti.

UAB „Namų tekstilė“ siuva minkštas švelnias skraistes t. p. iš 100% natūralių Naujosios Zelandijos 100% vilnos audinio, skirto būtent skraistėms. (Iš šios natūralios vilnos verpalų audžiami ir paklausūs „Namų tekstilė“ ženklo pledai). Skraisčių spalvų gama bei raštų ir modelių įvairovė tenkina pačius įvairiausius užsakovų poreikius ir skonius.

Skraistė su gobtuvu – puikus pasirinkimas vėjuotą ir vėsią dieną. Šilta skraistė su gobtuvu – nepamainomas poilsiaujančių prie jūros rūbas, su kuriuo nebaisūs jokie atšiaurūs pajūrio vėjai.

Skraistė su atvira apykakle – dekoratyvi, stilinga, skirta moterims, mėgstančioms iškirptes, o vėsesniu oru praktiška dėvėti ant drabužių su aukšta „golfo“ apykakle.

Skraistė su kišenėmis – ypatingai praktiškas pasirinkimas pasivaikščiojimų metu, „išvaduojantis“ ne tik nuo papildomo smulkių daiktų krepšelio ar kuprinėlės, bet ir užtikrinantis malonią rankų šilumą.

Susiaučiama skraistė – populiari ir madinga, su ja nebaisūs jokie vėjai, jokie šalčiai. Šia skraiste galima apsisiausti pagal realiu metu vyraujantį orą ir individualų šilumos poreikį.

Natūralios, jaukios natūralių verpalų skraistės šilumos nepakeis jokia sintetika. Švelni Naujosios Zelandijos avių 100% vilna neutralizuoja statinį krūvį (dažnai sukauptą nuo sintetinio pluošto drabužių), leidžia mūsų odai lengvai kvėpuoti ir bet kuriuo sezono metu padeda atsipalaiduoti.

Nereikia nė sakyti, - kur natūralumas, ten ir sveikata, svarbesnė už visus turtus, bankų sąskaitas ir visas kitas gėrybes, kurios be sveikatos yra niekas. Malonaus jums poilsio ir kasdienio komforto su Jonavos UAB „Namų tekstilė“ skraistėmis.