Pirties prijuostės

Pirtis – ne vien tik poilsis, atsipalaidavimas, malonus bendravimas su draugais, kolegomis ir artimaisiais, bet ir sveikatos gerinimas. Pro labiau atsivėrusias nuo šilumos odos poras iš organizmo su prakaitu pašalinami įvairūs šlakai, teršalai. Po pirties pagerėja bendra žmogaus būklė, sugrąžinama energija, tarsi atjaunėja, paskaistėja oda, kas ypač svarbu kiekvienai moteriai, besirūpinančiai savo odos glotnumu ir švelnumu.

Kaip naudojantis bet kuria poilsio ar sveikatinimo procedūra, taip ir mėgaujantis įvairių pirčių įvairiais malonumais, svarbu naudotis patogumui ir procedūros efektyvumui skirtomis priemonėmis.

UAB „Namų tekstilė“, sukaupusi ilgametę patirtį, siuva iš tekstilės bei kitų medžiagų viską, ko galėtų prireikti savęs palepinimui pirtyje.

Pirties prijuostės

Jonavos „Namų tekstilė“ siuva įvairių dydžių skirtas pirčiai prijuostes, susegamas ties liemeniu lipnia juostele ir guma. Su šiomis prijuostėmis tinka kaitintis ir nusišluostyti prakaitą (kad nereikėtų trintis kūno rankomis) tiek pačios pirties viduje, tiek prisidengti nuo staigaus temperatūros pokyčio priepirtyje. Be to, su šiomis prijuostėmis, puikiai sugeriančiomis drėgmę ir pridengiančiomis kūną, jauku gurkšnoti priepirtyje arbatą, išeiti į lauką.

Pirties prijuostės – ypač puikus pasirinkimas mėgstantiems kaitintis pirtyje visiškai nuogiems.

Patogias segėti kilpinio audinio prijuostes siuvame moterims ir vyrams. Moterims – didesnes, dengiančias krūtinę ir iki kelių, vyrams - apie 20 cm trumpesnes, segamas nuo liemens ir t. p. siekiančias kelius.

Prijuosčių audiniai, jų verpalų sudėtis ir spalvos yra tokios pat arba labai panašios kaip to paties ženklo rankšluosčių, todėl patogu įsigyti mėgstamų spalvų ir audinio komplektus.

  • Medvilnės pirties prijuostės siuvamos iš kilpinio, arba frotinio, audinio, dydis 75 cm x 150 cm moterims ir 55 cm x 150 cm vyrams.

  • Puslininės pirties prijuostės - 40 % lino, 60% medvilnės, dydis 75 cm x 140 cm - moterims ir 55 cm x 140 cm vyrams. Būtent puslinines prijuostes siuvame ir didelių dydžių, kaip juokaujame, „bagotai nuaugusiems“: 80 cm x 160 cm - moterims ir 60 cm x 160 cm– vyrams.

  • Lino verpalų pirties prijuostės pagal audimo technologiją yra šios

  • Drobinės - visiškai lygaus, statmenai suaustų siūlų, 100 % lino audinio. Dydžiai: 75 cm x 145 cm – vyrams , 85 cm x 145 cm – moterims. Drobės prijuostės yra labai lengvos ir malonios prie kūno, gerai sugeria prakaitą.
  • „Vafliniu“ paviršiumi prijuostes siuvame iš 100 % arba 75 % lino ir 25 % medvilnės to paties vaflinio rankšluosčių audinio. Dydžiai: 75 cm x 145 cm - vyrams bei 85 cm x 145 cm – moterims..

Pagal atskirus užsakymus išsiuvinėjame ant pirties prijuosčių pageidaujamus grafinius ženklus. Ypač populiarūs pirties prijuosčių užsakymai su įmonių logotipais, prekių arba vardiniais ženklais. Tokios originalios prijuostės – maloni, įsimintina staigmena kolegoms ir verslo partneriams.