Patalynės komplektai

UAB „Namų tekstilė“ siuvamų patalynės komplektų pagrindinės grupės pagal audinio siūlų pynimą yra šios.

Satininiai patalynės komplektai

Satino, arba satininius patalynės komplektus siuvame iš natūralaus 100% medvilnės audinio. Tradicinis satinas audžiamas tik iš ilgapluoštės šukuotinės medvilnės su„sviestine“ apdaila (angl. „butter finishing“ technologija), suteikiančia audiniui blizgesį, minkštumą, švelnumą ir atsparumą. Satinas, nepaisant jo lengvumo, dėl specifinių verpalų paruošimo ir audimo technologijų, yra labai tvirtas, ilgaamžis ir lengvai lyginamas.

Visiems patalynės komplektams naudojamas reaktyvusis audinių dažymas. Šis dažymo metodas yra brangesnis, tačiau yra labiau ekologiškas, patalynė švelnesnė, ją lengva skalbti ir skalbimo metu neblunka. Reaktyviuoju audinių dažymo metodu išgaunami patys patvariausi ir sodriausi piešiniai bei raštai, o satinas yra vienas atspariausių blukimui audinių.

Mako satinas - lengvas ir labai tankus audinys iš medvilnės, panašus į šilką. Mako satinas yra beveik du kartus tankesnis nei įprastas satino audinys ir žymiai minkštesnis, nes išaustas iš labai plonų verpalų. Pralaidus orui, neslidus, todėl miegodami tokioje patalynėje jausitės komfortiškai. Mako satino audinys lėtai dyla, neblunka, yra lengvai lyginamas. Nors šis ypatingai aukštos kokybės satinas yra apie 30 % brangesnis už tradicinį satino audinį, tačiau vertinantys kokybę renkasi būtent mako satino patalynę. Kartą įsigijusieji šią patalynę, kitos jau neįsivaizduoja, nes kainos skirtumas pasitarnauja ilgalaikiam savo sveikatos labui.

Patalynės komplektai viešbučiams. Satino patalynę ir jos komplektus viešbučiams siuvame iš vienspalvio, subtilaus blizgesio juostuoto damasto, kurio grožio esmė – pakaitomis išaustos 2 cm gilesnių ir iškilesnių juostelių taisyklingas ritmas. Damasto medžiagos patalynės komplektai yra estetiški ir patvarūs, skirti ilgalaikiam naudojimui.

Margintus patalynės komplektus siuvame iš kitų audinių, be damastinių juostelių. Žakardinio (sudėtingų, įspūdingų raštų) satino patalynės komplektai yra vienas ilgaamžiškiausių Jonavos „Namų tekstilė“ gaminių, kurie išlieka patvarūs net po daugkartinio skalbimo.

Dėl savo patvarumo ir įspūdingų piešinių grožio šios rūšies satino patalynė yra paklausi ir nepamainoma ne tik viešbučiuose, svečių namuose, sanatorijose, bet pastaruoju metu vis labiau džiugina ir privačių miegamųjų šeimininkus. Tad populiari ir mažmeninėje prekyboje.

Kartais satino audinių gamyboje naudojami ir poliesterinio pluošto (sintetiniai) priedai. Toks satinas yra pigesnis ir tvirtesnis, tačiau silpniau praleidžia orą ir prasčiau sugeria drėgmę. Oro pralaidumas ir prakaito sugėrimas, - vienas esminių patalynės požymių, užtikrinančių visavertį miegą.

Išsivysčiusiose valstybėse labiausiai vertinamas tik šimtaprocentinis natūralaus pluošto satinas. Būtent šio audinio patalynės komplektai sparčiai populiarėja ir Lietuvoje.

Norint išsaugoti ilgalaikę patalynės kokybę ir nepakitusią išvaizdą, būtina laikytis gamintojo nurodytų priežiūros instrukcijų, o ypač – skalbimo režimo, vandens temperatūros ir atitinkamos skalbimo priemonės paskirties.

Drobinės patalynės komplektai

Drobinė, arba drobės, patalynė bei jos komplektai audžiami iš 100 proc. medvilnės. Įprastinė, jau tūkstančius metų žinoma drobė – tai dvinytis drobinio pynimo audinys iš ilgo linų pluošto.

Tačiau pastaruoju metu drobę suprantame būtent kaip audimo būdą, kuomet siūlai suaudžiami (supinami) griežtai statmenai. Todėl drobė gali būti ir kitokios sudėties - puslininė (lininė-medvilninė) bei medvilninė. Drobė - tai tvirti, higieniški audiniai, gerai praleidžiantys orą ir sugeriantys drėgmę.

UAB „Namų tekstilė“ drobinę patalynę siuva tik iš tvirtos, storesnių verpalų išaustos drobės, kurios tankis 146 gr/m2; tai vadinamoji klasikinė drobė. Yra ir storesnių drobinių audinių, bet patalynei siūti jie naudojami retai.

Glamžyta, gofruota patalynė ir komplektai

Gofruota patalynė labai tinka vasaros metu kaimo turizmo sodyboms. Glamžyto audinio medvilnės, drobės, satino patalynės komplektai yra labai praktiški naudoti - jie greitai džiūsta, nereikia lyginti. Antklodžių užvalkalai ir pagalvių užvalkaliukai, užsegami užtrauktukais, yra labai patogūs naudoti, iš jų „neišsineria“ joks apklotas. Tačiau įskaičius užtrauktukų savikainą, patalynės komplektai pabrangsta keliais Eur, todėl siuvame tik pagal didmeninius užsakymus.

Gofruota patalynė yra labai lengva, maloni liesti, ji „puri“ tarsi tūrinė. Nereikalaujanti sudėtingos priežiūros ir po skalbimo nelyginama patalynė - puikus pasirinkimas, taupantiems savo brangų laiką.

Flanelės patalynės komplektai

Flanelinė patalynė, pasiūta iš 100% medvilnės, yra šilta, minkšta ir švelni, lengvai praleidžia orą ir sugeria drėgmę, labiau skirta darganotam rudeniui, kol dar nepradėtas šildymo sezonas.

 

Patalynės komplektai parduodami 200x220, 200x200, 180x200, 160x200, 140x200 išmatavimų.

Mūsų patalynės komplektai parduodami internetu, todėl visada galima išsirinkti neskubant. Patalynės komplektai ir jų kaina priklauso nuo perkamo kiekio bei pasirinktos medžiagos.

Perkant didesniais kiekiais, patalynės komplektai parduodami pigiau. Dėl individualių užsakymų kreipkitės telefonu +370 656 50474 arba el.paštu info@namutekstile.lt