Pirties kepurės, gobtuvai

Pirties kepurės bei specialūs gobtuvai apsaugo galvą nuo pavojingo perkaitimo, o plaukus – nuo pernelyg stipraus perdžiūvimo. Šioms kepurėms bei gobtuvams skirto specialaus audinio tankis, storis ir sudėtis yra subalansuota būtent patikimai izoliuoti aplinkos karštį.

Tinkamai pasirinkta pirties kepurė gali suteikti ir daugiau privalumų. Pavyzdžiui, pirties kepurės su užrašais ne tik apsaugo, bet ir atrodo žaismingai bei dovanoja geresnę nuotaiką. Tai gali tapti netgi savotiška Jūsų vizitine kortele.

„Namų tekstilė“ ženklo populiariausios pirties kepurės

Vilnones kepures siuvame iš vilnos medžiagos, pagamintos specialiomis staklėmis.

Veltinio kepures siuvame iš dar didesnio tankio medžiagos, suveltos pramoniniu būdu specialiomis staklėmis. Vilnonės pirties kepurės savo formą išlaiko net ir drėgmėje, todėl galėsite būti ramūs ne tik dėl galvos apsaugos, bet ir dėl nepasikeitusio stiliaus.

Pusvilnes kepures siuvame t. p. iš specialios medžiagos, kurios sudėtyje yra 40 % vilnos, 60 % poliesterio. Šios kepurės dėl sudėtyje esančio poliesterio yra stangresnės, patvaresnės, ilgiau palaiko formą, o šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti porėtas, „kvėpuojančias“ sintetines arba pusiau sintetines medžiagas.

Puslinines kepures ir gobtuvus siuvame iš 40 % lino ir 60 % medvilnės – iš to paties audinio, kaip puslinines prijuostes bei rankšluosčius. Tad pirkėjai bei didmeniniai užsakovai dažniausiai renkasi patinkančių spalvų pirties komplektus.

Puslininės kepurės yra labai patogios, higieniškos ir lengvos; jų nesudėtinga priežiūra, lengvai skalbiamos. Prieš užsidedant šią kepurę pirtyje ant galvos, ją galima sudrėkinti vandenyje, kad dar labiau apsaugotų galvą ir plaukus nuo sauso karšto pirties oro poveikio.

Vaikiškos puslininės pirties kepurės – vienintelės vaikiškos, kurių visuomet turime sandėlyje, nes jos paklausios dėl savo lengvumo, vartojimo patogumo, ir noriai dėvimos vaikų. Kitų medžiagų vaikiškas pirties kepures siuvame pagal užsakymus.

Medvilnės kepures siuvame iš 100 % švelnios šukuotos medvilnės audinio. Gausus įvairiaspalvių medvilnės kepurių spalvų pasirinkimas tenkina paties išrankiausio pirkėjo skonį.

„Namų tekstilė“ ženklo populiarūs pirties gobtuvai

Estetiški, patogūs natūralios 100% medvilnės ir puslininiai (40 % lino, 60 % medvilnės) gobtuvai, siuvami iš to paties audinio, kaip rankšluosčiai ir pirties prijuostės, yra puiki galvos ir drėgnų plaukų apsauga ne tik pirtyje ar po pirties, bet ir namuose po vonios. Gobtuvų kraštai apsiuvami ir patogiai susegami saga. Todėl savo išvaizda gobtuvas yra tarsi išbaigtas rūbas, dėvimas, kol išdžiūsta plaukai.

T.p. po tokiu gobtuvu patogu paslėpti sausus plaukus (kad nesudrėktų, jei nereikia jų plauti) ir gulėti vonioje, minkštai padėjus galvą ant vonios krašto. Ir ant drėgnų, ir ant sausų plaukų užsidėjus gobtuvą jaučiamasi ženkliai patogiau, nei apvyniojus galvą rankšluosčiu.

Mūsų parduodamos pirties kepurės yra labai kokybiškos. Pirties kepurės kaina priklauso nuo pasirenkamos medžiagos. Kilus klausimams, kreipkitės +370 656 50474 arba el.paštu info@namutekstile.lt.

Geros, karštos Jums pirties su „Namų tekstilė“ kepurėmis ir gobtuvais.