Prijuostės, pirštinės, puodkėlės

Prijuostės, pirštinės ar puodkelės – neatsiejama virtuvės šeimininkių bei jų pagalbininkų – vaikų bei išradingų kulinarų vyrų – virtuvinės aprangos bei rankų apsaugos dalis.

Moterų, vyrų ir vaikų prijuostės

Atsižvelgdami į tai, kad „geriausi pasaulio kulinarai yra vyrai“, - geriausi „Namų tekstilė“ dizaineriai suprojektavo ir nuolat atnaujina bei tobulina prijuosčių modelius, skirtus ne tik moterims, bet ir vyrams. Kad mažieji tėvelių pagalbininkai galėtų mokytis maisto ruošimo meno ir jaustis lygiateisiais virtuvės šeimininkais, „Namų tekstilė“ siuva dailias virtuvės prijuostes ir įvairaus amžiaus vaikams – berniukams ir mergaitėms.

Visas prijuostes siuvame iš tvirtų puslininių arba lininių audinių, patogias dėvėti, su kišenėmis ir surišamas raišteliais, dažniausiai dengiančias krūtinę. Natūralaus linų pluošto prijuostės ne tik puikiai apsaugo rūbus nuo galimų dėmių, bet ir saugesnės, nei sintetika galimo sąlyčio su ugnimi atveju.

Sintetinių rūbų besilydančią karštą masę gali prilydyti prie kūno net mažiausias sąlytis su ugnimi ar įkaitusia elektrine virykle. Neatsargiai metamas degtukas, užkritusi nuo laužo žarija ar kibirkštis, staiga pakitusi laužo liepsnos kryptis ir pan. – tai potencialūs pavojai, dėvintiems sintetinius drabužius, o ypač besiliečiančius tiesiai su kūnu. Todėl ruošiantiems maistą prie atviros ugnies, ant dujinių bei elektrinių viryklių, orkaitėse ir šašlykinėse, siūlome dėvėti natūralaus pluošto ne tik prijuostes, bet ir visus rūbus. Kol nelaimė nenutinka, gali atrodyti, kad niekada ir nenutiks. Tačiau realybė tokia, kad kažkam taip nutinka.

Pirštinės, puodkėlės

Pirštinės ir puodkėlės yra skirtos nukelti nuo viryklės karštą puodą įkaitusiomis metalinėmis rankenomis arba ištraukti karštą indą iš orkaitės, todėl siuvamos patogios, atsparios karščiui ir saugios. Ir puodkėles, ir pirštines siuvame dvigubo lininio audinio, kurio viduje – karščiui nelaidus teflonas.

Pirštinės siuvamos su nykščiu ir be nykščio.

Puodkėlės – stačiakampių formų, patogios naudoti ir pagal tiesioginę rankų apsaugos nuo karščio paskirtį, ir gali apsaugoti baldus, nes ant jų galima padėti karštą puodą arba keptuvę.

Prijuostės, pirštinės ir puodkėlės bei kiti dažno naudojimo virtuvinės tekstilės smulkūs gaminiai siuvami iš tų pačių audinių todėl lengvai komplektuojami.

Saugaus ir malonaus Jums šeimininkavimo savo virtuvėse su „Namų tekstilė“ prijuostėmis, puodkėlėmis ir pirštinėmis.