Medvilnės, lino staltiesės

UAB „Namų tekstilė“ siuva įvairaus dizaino 100% medvilnines ir linines staltieses: lygias, nesudėtingais ir žakardiniais raštais, su atsparia dėmėms bei vandeniui teflonine apdaila arba be jos. Praktiniais sumetimais – dėl patvarumo, audinio stiprumo, lengvo lyginimo – staltiesės siuvamos ir iš mišrių medvilnės-poliesterio audinių.

Staltiesės skirtos įvairių dydžių apvaliems, stačiakampiams ir kvadratiniams stalams, siuvame ir mažmeninei prekybai, ir didesnius kiekius pagal atskirus užsakymus.

Medvilninės staltiesės

Medvilnės staltiesės yra neatsiejama viešbučių bei restoranų maitinimo salių interjero dalis. Todėl šias staltieses siuvame dažniausiai pagal didmeninius užsakymus. Reikiamus staltiesių dydžius, spalvas, apdailą, audinį bei raštus siūlome pasirinkti iš daugybės turimų pavyzdžių, kuriuos pristatome užsakovo nurodytu adresu. Kartu su užsakovo atstovu aptariame konkrečius poreikius ir matydami aplinką padedame pasirinkti labiausiai priimtiną staltiesės dydį, spalvą, dizaino ir audinio derinį.

Ypatingai paklausios yra baltos ir kreminės spalvos medvilninės staltiesės bei prie jų priderintos servetėlės. Šiais komplektais padengti stalai ir prie jų lengvai pritaikomi indai padeda sukurti pokylių salių prabangų interjerą, iškilmingą ir šventinę nuotaiką.

Žakardinės lininės staltiesės

Solidžios klasikinės žakardinės staltiesės žinomos ir vertinamos nuo senų laikų. Naujos kartos technologijos praturtino žakardinius audinius sudėtingesniais šiuolaikiniais raštais ir išsaugojo vertingiausias jų savybes – natūralumą, tvirtumą, solidumą ir eleganciją. Balinto arba natūralios lino spalvos žakardinės staltiesės puikiai tinka šventiniam stalui, jas galima derinti su tokios pačios arba panašios spalvos lininėmis servetėlėmis. Ir staltiesės, ir prie jų derinamos servetėlės gali būti peltakiuotu pakraščiu ir dekoruotos dailiais ažūriniais nėriniais.

Linines žakardines staltieses mėgsta žmonės, vertinantys aukštą kokybę , tikrumą ir natūralumą.. Šias puošnias 100 % lino staltieses labai pamėgo užsieniečiai, tad didesnę jų dalį eksportuojame į užsienio valstybes ir jas mielai perka atvykę užsienio turistai.

Lietuvoje lininės staltiesės yra populiarios ir tarp individualių vartotojų, ir didmeninių pirkėjų, o ypač - kaimo turizmo sodybų.

Žakardinių lininių staltiesių matmenys cm

120 x 150
150 x 150
220 x 150
300 x 150
350 x 150
400 x 150

Visų šių dydžio staltiesių pastoviai turime sandėlyje, o dar didesnių matmenų siuvame pagal užsakymus.