Kempinėlės, plaušinės, pirštinės

Kūno kempinėlės, plaušinės ir kūno pirštinės – štai šios svarbios UAB „Namų tekstilė“ gaminamos smulkmenos, padedančios pirties malonumus paversti sveikatos gerinimo privalumais. Tačiau be šių kasdienių asmeninės higienos priemonių neišsiverčiame švarindami savo kūną ne tik pirtyje, bet ir vonioje bei duše.

Masažinės kūno kempinėlės, plaušinės ir pirštinės gaminamos šiek tiek šiurkštesnės, nei skirtos prausimuisi, ir pasitarnauja kūno šveitimui (pilingui). Pirtis – pati ta vieta, kurioje maloni šiluma praplečia odos poras, ir šių masažinių priemonių dėka galima ne tik idealiai išprausti savo kūną, bet ir masažuojant švelniais judesiais pagerinti kraujo cirkuliaciją bei pašalinti susidėvėjusias paviršinio odos sluoksnio ląsteles. Po šių procedūrų oda tarsi atjaunėja, tampa labai švari, glotni ir paruošta kitoms grožio procedūroms.

Kūno kempinėlės

UAB „Namų tekstilė“ siuva natūralios sudėties prausimosi ir masažines kūno kempinėles iš natūralių medvilnės bei linų pluošto audinių. Kempinėlės estetiškos, ovalios formos, 14 cm skersmens, su juostele, prilaikančia rankoje kempinėlę prausimosi arba masažo metu.

Populiariausios yra šios sudėties kūno kempinėlės:

  • Masažinės – 75 % lino su 25 % medvilne. Masažines kūno kempinėles siuvame iš tokios pat medžiagos, kaip masažinius rankšluosčius ir pirties pirštines. Tiek masažinės lino kempinėlės, tiek masažiniai rankšluosčiai bei pirštinės yra šiurkštesnio audinio už puslinines bei medvilnines kempinėles, rankšluosčius ir pirštines. Nors šių masažinių gaminių sudėtyje yra 75 % lino, tačiau kilputės yra 100% linas, o pagrindas, į kurį kilputės įaudžiamos, yra 100 % medvilnė, todėl audinio balanse gaunasi 75 % lino ir 25 % medvilnės.
  • Prausimosi kempinėlės siuvamos iš 100% medvilnės bei 40 % lino su 60 % medvilne, t. y. – iš tų pačių medžiagų kaip pirties prijuostės, gobtuvai, plaušinės, kempinėles, pirštinės. Šios kempinėlės yra švelnesnės ir puikiai tinka kasdieniam prausimuisi.

Masažinės kūno kempinėlės siuvamos iš tos pačios masažinių rankšluosčių medžiagos.

Plaušinės

Plaušinių sudėtis tokia pati kaip kempinėlių, tik jos ilgesnės, 13 cm x 70 cm ir su dvejomis rankenomis, kad būtų patogu trintis nugarą.

Pirties pirštinės

Pirties pirštinė pasiūta tiesiog vartojimo patogumui, nes įmovus ranką į pirštinę trinti arba masažuoti kūną yra ženkliai patogiau, nei kūno šveitimo priemonę laikyti rankoje. Pirties pirštines siuvame masažines be piršto ir pagal atskirus užsakymus su pirštu.

Kūno pirštinės be piršto siuvamos puslininės masažinės – 75 % linas, 25 % medvilnė ir prausimuisi - 40 % linas, 60 % medvilnė. Abiejų paskirčių pirštinių dydžiai yra 14 cm x 25 cm.

Daugelis pirčiai skirtų „Namų tekstilė“ ženklo gaminių bei rankšluosčių siuvami iš tų pačių spalvų medžiagų, todėl galima susikomplektuoti pagal savo skonį, nes dera ir audiniai, ir spalvos.

Pirties pirštinė su pirštu, pasiūta iš to paties audinio, kaip vilnos kepurė, apsaugo ranką nuo karštų vandens garų, pilant ant pirties akmenų vandenį su pirštinėje įmauta ranka.

Švarios, lygios, gražios, atjaunintos Jums odos, pasinaudojus „Namų tekstilė“ masažinėmis pirties kempinėlėmis, plaušinėmis ir pirštinėmis.