Paklodės su guma, be gumos

Tų pačių audinių ir įvairių spalvų bei piešinių paklodes, lengvai priderinamas prie patalynės komplektų, siuvame be gumos ir kilpines (frotines), trikotažines bei neperšlampamas paklodes - su guma.

Paklodės be gumos

Paklodė be gumos yra neatsiejama naudojamo patalynės komplekto dalis, tad šių paklodžių audiniai yra tie patys, kaip komplektuojamos patalynės. Kadangi paklodės dėvisi sparčiau, nei užvalkalai ir gali būti dažniau keičiamos, - kad patenkinti didmeninę bei mažmeninę paklausą, siuvame gausų pavienių paklodžių asortimentą.

Pasirinkus paprastą paklodę be gumos būtina iš visų kraštų pridėti bent po 20 cm užlaidą, kad paklodė gražiai gultų, tolygiai dengtų visą čiužinį ir šiek tiek susitraukusi po skalbimo, kad nebūtų per maža. Šios paklodės gaminamos iš įvairių audinių.

Satininės paklodės be gumos

UAB „Namų tekstilė“ siuva paklodes be gumos iš tų pačių natūralių audinių ir ta pačia audimo, arba siūlų pynimo, technologija, kaip ir satino patalynės komplektus.

Puslininės paklodės be gumos

Puslininės paklodės be gumos siuvamos iš audinių, išaustų iš 50% lino ir 50 % medvilnės verpalų, yra šiek tiek storesnės, ženkliai tvirtesnės ir ilgaamžiškesnės už 100% medvilnės paklodes. Puslininės paklodės yra labai gražios, dryžuotos natūraliais gamtos spalvų deriniais. Puslininės paklodės mažiau glamžosi ir mažiau teplios, nei medvilnės, lengvai lyginamos ir skalbiamos, spalvos neblunka aukštoje temperatūroje; patvarios, ilgai dėvimos išlieka estetiškos, patogios ir praktiškos.

Drobinės paklodės be gumos

Drobės paklodės be gumos siuvamos iš 100% lino audinio ir yra labai tvirtos. Maloni šių paklodžių vėsa - tikra atgaiva pavargusiam kūnui karštomis vasaros dienomis ir jauki šiluma šaltesniais orais. Lino paklodė, suausta drobės technologija, yra storesnė, nei puslininė; ji vasarą vėsina, žiemą šildo.

Lino drobės paklodės yra ypatingai ekologiškos, nealergizuoja, jose mažiau kaupiasi purvas bei kalkių nuosėdos. Lino audinys nesielektrina, lengvai praleidžia orą ir sugeria drėgmę, todėl ypač tinka ligoniams, jautriai odai ir mažiems vaikams. Liaudies medicina sako, kad natūralaus lino drobės audiniai turi antiseptinių savybių.

Paklodės su guma, be gumos

Paklodės su guma yra labai praktiškos, jos stabiliai priglunda prie čiužinio, visuomet lygios, tvarkingos ir gražios; miego metu niekur nepasislenka, nesiraukšlėja, nes aplink visą čiužinį paklodę apgaubia guma.

Prieš įsigyjant paklodę su guma būtina žinoti lovos čiužinio plotį ir ilgį. Paklodės su guma šiuo metu yra vienos populiariausių mūsų prekių. O paklodės be gumos visada tiks vertinantiems klasiką ir norintiems platesnės audinių pasiūlos. 

Satininės paklodės su guma

Satino paklodės su guma yra vienos universaliausių, jas lengvai priderinti prie UAB „Namų tekstilė“ siuvamų to paties satino spalvų ir piešinių patalynės komplektų.

Satininės paklodės su guma siuvamos iš 100% ilgapluoštės šukuotos medvilnės. Šukuotos medvilnės audiniai ir iš jų siūta patalynė yra juntamai kokybiškesnė už nešukuotos medvilnės patalynę.

Satino paklodes su guma siuvame viengulėms ir dvigulėms lovoms šių dydžių (cm) + po 30 cm iš visų kraštų užlaida čiužiniui.

  • 90 x 200
  • 140 x 200
  • 160 x 200
  • 180 x 200
  • 200 x 200

Trikotažinės paklodės su guma siuvamos iš 100% šukuotinės medvilnės; paminėtina, kad šukuotos medvilnės paklodes Lietuvoje siuva labai nedaug įmonių. Šios paklodės su guma vis dar naujiena, tačiau jas jau spėjo pamilti daugelis lietuvių šeimų.

Trikotažinė (megzta) medžiaga yra minkštesnė už tekstilės audinį. Trikotažas labiau tempiasi, tad idealiai tolygiai priglunda prie čiužinio. Trikotažinė paklodė yra estetiška, švelni ir labai patogi, - miego metu po šonais niekur nesiformuos nė mažiausia raukšlelė. Ypač švelnios ir patvarios paklodės, pasiūtos iš šukuotos medvilnės trikotažo; skirtumas tarp šukuotos ir nešukuotos medvilnės paklodžių matomas „plika“ akimi ir juntamas palietus pirštais.

Trikotažo paklodes su guma siuvame viengulėms ir dvigulėms lovoms šių dydžių (cm) + po 30 cm iš visų kraštų užlaida čiužiniui.

  • 90 x 200
  • 140 x 200
  • 160 x 200
  • 180 x 200
  • 200 x 220

Kilpinės (frotinės) paklodės su guma

Kilpines, arba frotines, paklodes su guma siuvame iš labai švelnių, dažniausiai šukuotos medvilnės verpalų. Kilpinės (frotinės) paklodės siuvamos iš audinio su 18% poliesterio pluošto priedu dėl tvirtumo. Šiuolaikinių technologijų dėka labai maža dalis poliesterio pluošto taip integruota, kad likusiems 82 % medvilnės praktiškai netrukdo sugerti drėgmę ir kvėpuoti odai.

Neperšlampančios paklodės su guma

Neperšlampančios paklodės su guma apsaugo čiužinį nuo biologinių skysčių ir atlieka antčiužinio funkciją. Specialios plėvelės dėka pro šias paklodes neprabėga jokie skysčiai ir neprasisunkia drėgmė, tačiau plėvelės mikroporos yra laidžios orui, tad ši paklodė „kvėpuoja“, o natūralaus medvilnės pluošto kilpinis arba trikotažinis sluoksnis sugeria prakaitą.

Neperšlampamos paklodės su guma apsaugo slaugomų ligonių, mažų vaikų, paauglių ir kt. čiužinius nuo įvairaus pobūdžio dėmių.

Pažymėtina, kad neperšlampamos paklodės su guma nesukelia jokios alergijos, yra higieniškos, galima skalbti automatinėse skalbyklėse ir sterilizuoti iki +120 laipsnių C.

Gausi UAB „Namų tekstilė“ paklodžių įvairovė tenkina pačių išrankiausiųjų pirkėjų ir didmeninių užsakovų poreikius ir skonį. Tačiau galime derinti ir didmeninius užsakymus paties kliento pageidaujamų nestandartinių dydžių ir pasiūlyto dizaino. Paklodės yra parduodamos internetu, todėl pirkėjams labai patogu išsirinkti tinkamiausias. Su mumis galite susisiekti telefonu +370 656 50474 arba el.paštu info@namutekstile.lt

Ramaus ir gilaus Jums miego ant Jonavos „Namų tekstilė“ natūralaus pluošto estetiškų ir kokybiškų paklodžių.