Pledų gamyba, prekyba

Pledai – išbandytas laiko, per tūkstančius metų beveik nepakitęs, vis dar išlikęs paprastas, universalus, paklausus vilnos verpalų tekstilės gaminys. Istoriniuose filmuose dažnai matome pledais apsisiautusius veikėjus įvairiose situacijose - ir labai rimtais, susikaupusiais dalykiniam pokalbiui veidais, ir atsipalaidavusius prie arbatos ar natūralios židinio ugnies.

Neatsilikdami nuo mados tendencijų, keisdavosi pledų raštai, spalvos, audimo technologijos bei pluošto sudėtis. Tačiau pledo, kaip nepamainomos kasdienio gyvenimo gaminio dalies ir namų interjero jaukumo detalės, vardas išliko iki šiol.

Neatsiejamas pledų ir namų interjero jaukumo akcentas – komplektuojamos kartu su pledais dekoratyvinės pagalvėlės.

Paminėtina, kad sudėtingų raštų žakardiniai pledai, audžiami šiuolaikinėmis staklėmis, yra iš esmės kito lygio gaminys, palyginus su senovėje paprastomis medinėmis staklėmis austais nesudėtingų raštų pledais. Sudėtingų raštų, arba žakardiniai, pledai yra vienas svarbiausių Jonavos UAB „Namų tekstilė“ gaminių, plačiai žinomų Lietuvoje ir užsienyje.

UAB „Namų tekstilė“ tiesiai iš įmonės tiekia pledus ir dekoratyvines pagalvėles šioms Lietuvos mažmeninės prekybos parduotuvėms.

Firminė parduotuvė Jonavoje - Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Parduotuvė Vilniuje - Dominikonų g. 14, LT-01131 Vilnius
Parduotuvė Visagine - Veteranų g. 2, LT-31138 Visaginas