Siuvinėjimas

Siuvinėjimas šiandien asocijuojasi su darbščių močiučių jaunystės metais kruopščiai ir kantriai siuvinėtais subtiliais rankdarbiais ir kasdieniais bei proginiais įvairiais siuvinėtais tekstilės gaminiais. Tai dailiai siuvinėti takeliai, servetėlės, staltiesės, pagalvių užvalkaliukai, prijuostės, palaidinės ir visa, kas pačių rankomis sukurta ir nesikartojančių gamtos raštų siuvinėtais motyvais su meile išpuošta.

UAB „Namų tekstilė“, tarsi pratęsdama šią jaukią žmogiškąją šilumą skleidžiančias siuvinėtų rankdarbių bei kitų tekstilės gaminių tradicijas, išplėtė siuvinėjimo raštų įvairovę ir šimtus kartų paspartino siuvinėjimo trukmę.

Neribotos siuvinėjimo technologijų ir jų programų galimybės neriboja ir užsakovų fantazijos bei poreikių. Šiandien „Namų tekstilė“ gali išsiuvinėti viską, ko paprašo įmonė ar privatus klientas. Populiarūs užsakymai yra verslo ir proginės dovanos su įmonės atributika – logotipu, prekės ženklu, užsakovo piešiniais, nuotraukomis, įvairiais užrašais, miestų herbais ir pan.

Siuvinėjimo kainą įtakoja dygsnio kiekis; mažiau įtakoja siuvinėjamo piešinio dydis, o pats audinys siuvinėjimo kainai neturi reikšmės. Siuvinėjame visus audinius.

Siuvinėjame specialiais siuvinėjimo siūlais, skirtais šiuolaikinėms siuvinėjimo mašinoms - atspariais skalbimui, neblunkančiais ir nedažančiais audinio. Šie siuvinėjimo siūlai yra apie 5 k. brangesni už siuvimo siūlus. Tad lyginant siuvinėjimo kainas tikslinga pasidomėti ir siuvinėjimo siūlų paskirtimi bei kokybės garantijomis.

Siuvinėjimo paslaugos terminas gali užtrukti nuo 1 d. iki 1,5 mėn., nes priklauso nuo darbo apimties ir tuo metu turimų užsakymų kiekio, tad terminai derinami individualiai. Ypač padaugėja darbų prieššventiniais laikotarpiais, tad maloniai prašome kreiptis kuo anksčiau.

Siuvinėjimo paslaugas užsako ne tik Lietuvos įmonės bei privatūs asmenys, bet ir užsienio šalių didmeniniai klientai. Dažni siuvinėjimo gaminių užsakovai yra iš Latvijos, Estijos, Slovakijos  ir kitų Vakarų bei Rytų Europos šalių. Įvairius užrašus siuvinėjame kiekvienos šalies pageidaujama kalba.

Malonių Jums emocijų su „Namų tekstilė“ siuvinėtais gaminiais.