Vaikiški pledai, patalynė, tekstilė vaikams

UAB „Namų tekstilė“, galvodama ir apie patį išrankiausiąjį savo mažąjį klientą – įvairaus amžiaus vaikus – gamina gausų natūralaus pluošto tekstilės asortimentą. Patrauklaus dizaino, praktiškus ir lengvai prižiūrimus tekstilės gaminius vaikams, skirtus nuo kūdikio iki mokyklinio amžiaus vaikų, siuvame didmeniniams užsakymams ir mažmeninei prekybai. Tai vaikiškos 100% medvilnės, lino patalynės komplektai, rankšluosčiai su gobtuvais, vonios chalatai su gobtuvais, mergaitėms ir berniukams virtuvės prijuostės bei sudėtingų raštų minkšti vilnos bei medvilnės vaikiški pledai.

Pagrindiniai vaikiškų tekstilės gaminių didmeniniai užsakovai – vaikų darželiai, ligoninės, vaikų namai, poilsio stovyklos. Didesniam vaikiškų tekstilės gaminių kiekiui priimame užsakymus ir individualaus dizaino pagal užsakovo piešinį.

Kokybiška vaikiška patalynė – kelias į laimingą vaikystę ir naujus, dar nepatirtus nuotykius, todėl rinktis reikia labai atidžiai.

Vaikiški vilnos bei medvilnės pledai

Vaikų pledai, kaip ir suaugusiųjų, audžiami ir siuvami iš to paties 100 % vilnos arba medvilnės audinio, tik su vaikiškais piešiniais. Žaismingi vaikiški pledai mažiesiems suteikia daug laimės. Pas mus parduodami ne tik vaikiški pledai, bet ir pledai kūdikiams, kurių išmatavimai mažesni. Kokybiškas pledas kūdikiui – tai tarsi antrosios mamos rankos.

Vilnos pledai

Mažesnių vaikiškų dydžių Naujosios Zelandijos švelnios avių vilnos sudėtingų raštų pledus gaminame su nuolat atnaujinama žaismingų piešinių įvairove. Vaikų pleduose ir jų pamėgtose minkštose dekoratyvinėse pagalvėlėse atgyja įvairių amžiaus grupių pamėgti nuotaikingi gyvūnėliai: mieli šuniukai, kačiukai., avytės, avinukai, meškiukai, briedžiukai, primenantys vaikų pamėgtų filmų bei pasakų herojus. Kiekvieno gyvūnėlio motyvais išausti pledai yra įvairių atspalvių, pvz., meškiukų – dažniausiai 7 -ių, avinėlių - 2-jų ir pan.

Ypač patrauklūs ir vaikučių bei jų tėvelių mėgstami pledai, išausti iš švelniai pilkos ir baltos spalvų verpalų derinio. Tai natūralūs, neturintys dažų pledų raštai, ypatingai ekologiški, iš visiškai natūralios spalvos vilnos. Tačiau pledai yra audžiami ir iš spalvotų verpalų, nudažytų ekologiškais, nekenksmingais dažais. Šie pledai vaikams – ne tik šiluma, bet ir didelis džiaugsmas.

Žakardinių vilnos pledų dydis cm - 90 x 130

Medvilnės pledai

Vaikiški medvilnės pledai yra minkštinti, švelnūs, maloniai priglundantys prie jautraus mažylio kūnelio. Šios medžiagos pledai kūdikiams gali kuo puikiausiai atstoti antklodę. Pledo minkštumą ir purumą įtakoja audinio pynimo būdai: „vaflinis“, pynutėmis, ruoželinis (pan., kaip „eglutė“) ir kt. Populiariausias medvilninių vaikiškų pledų pynimas yra „vaflinis“.

Mergaitėms skirtus pledus siuvame rausvų ir rožinių atspalvių, berniukams – mėlynų. Jeigu būsimieji tėveliai, ruošdami kūdikio kraitelį, dar nežino savo vaikelio lyties, tuomet perkami neutralių spalvų pledai vaikams – pilki, kreminiai, rusvi, gelsvi, žalsvi ir pan.

Vaikiškus medvilnės pledus siuvame 70 cm x 100 cm. Tai stabilus dydis, nes šis audinys yra susodintas ir skalbiamas pagal nurodytą instrukciją nesusitraukia.

Vonios chalatai su gobtuvais

Kilpiniai, arba frotiniai, „Namų tekstilė“ ženklo 100% medvilnės vaikiški vonios vaikiški chalatai yra labai patogūs, estetiški ir praktiški tekstilės gaminiai, mielai dėvimi mažųjų mūsų vartotojų ir mėgstami jų mamyčių. Minkštas chalatukas su gobtuvu patikimai apsaugo po vonios ar dušo patį mažylį ir jo galvytę nuo aplinkos temperatūrų skirtumo.

Chalatus su gobtuvais siuvame vienspalvius, visų pagrindinių spalvų ir daugelio jų atspalvių, skirtus mergaitėms, berniukams, bei neutralius.

Rankšluosčiai su gobtuvais

Minkšti ir švelnūs kilpiniai, arba frotiniai, rankšluosčiai su gobtuvu ir su estetiškais vaikiškais piešiniais išsiuvinėtais gobtuvais, siuvami iš 100% šukuotos medvilnės, 90 cm x 90 cm yra nepamainomi įvynioti ir paguldyti išmaudytą kūdikį. Tai labai patogus būdas apsaugoti vos išmaudytą mažylį nuo staigių aplinkos temperatūros pokyčių.

Didmeninis užsakovas gali siūlyti savo dizaino ir matmenų variantus.

Patalynės komplektai

UAB „Namų tekstilė“ pasirūpina, kad vaikiški , natūralaus 100% medvilnės pluošto patalynės komplektai tenkintų ne tik kiekvieno mažamečio skonį, bet patiktų ir jų tėveliams, močiutėms bei kitiems artimiesiems, perkantiems šią patalynę kaip dovaną.

Tarsi iš neišsenkančios dizaino idėjų versmės semiasi dizaineriai iš savo lakios vaizduotės vis naujus vaikiškų piešinių motyvus, tad vaikiškos patalynės dizainas keičiamas kas 3 mėn. Vienu metu didmeninei prekybai esame parengę apie keturiasdešimt skirtingų vaikiškos patalynės dizaino variantų.

Vaikų patalynės komplektėliai siuvami iš minkštos medvilninės drobelės ir dar minkštesnio šukuotos medvilnės satininio pynimo audinio. Mūsų gaminami vaikiški patalynės komplektai atras vietą kiekvieno mažylio kambaryje.

Standartiniai komplektų dydžiai cm

  • Užvalkalas 110 x140
  • Užvalkaliukas 40 x 60
  • Paklodėlė 110 x 150

Pas mus parduodama ir patalynė vaikams, atitinkanti 140 x 200 išmatavimus. Didesniems vaikiškos patalynės komplektų kiekiams priimame individualius pageidaujamo dydžio bei dizaino užsakymus.

Vaikiškos prijuostės

Vaikiškos estetiškos puslininės prijuostės, skirtos mažiesiems tėvelių pagalbininkams virtuvėje, gali būti patrauklus ir šiais laikais svarbus stimulas nors trumpam atitraukti vaikų akis nuo kompiuterių ar išmaniųjų telefonų ekranų. Esant ypatingai dideliam visų užimtumui ir krūviui kartu su tėvais praleistas vaikų laikas yra neįkainojama vertybė. Juo labiau, kai buvimas kartu yra apjungtas bendro intereso – skanių patiekalų ruošimo. Nereikia nė sakyti, kad mažylio padedamas ruošti maistas jam visada bus skanesnis už tą, kurio ruošime nedalyvavo pats.

Padėdamas tėveliams ir kitiems šeimos nariams vaikutis pamažu įgyja darbinius įgūdžius, lavėja jo kalba, mąstymas, nuovoka, jį supančios aplinkos pažinimas, natūraliai formuojamos pozityvios charakterio savybės ir pan. Už šias praktines „pamokėles“ ir kartu su tėveliais vaikystėje praleistas valandas suaugę sūnūs ir dukros, tikriausiai, padėkos. Malonios šeimos akimirkos dažnai išlieka brangiais prisiminimais visam gyvenimui.

Štai toks svarbus gali būti vaikiškos prijuostėlės indėlis į mažąjį vaiko pasaulį.

Vaikiška patalynė - didelę prasmę turintis pirkinys. Mėgstama patalynė vaikams suteikia daug džiaugsmo ir gali pagerinti jų miego kokybę. Mūsų parduodama vaikiška patalynė – itin kokybiška ir tenkina net išrankiausio mažylio norus. Su mumis susisiekti galite telefonu+370 656 50474 arba el.paštu info@namutekstile.lt.