Lino-poliesterio staltiesės

Žakardinės lino-poliesterio staltiesės

Lengvai prižiūrimos, skalbiamos ir lyginamos estetiškos lino-poliesterio puošnių ir sudėtingų raštų žakardinės staltiesės savo išvaizda yra panašios į linines, tačiau ženkliai patvaresnės ir pigesnės.

Dailūs elegantiški raštai – nebalinto lino išaustas piešinys – savo išvaizda asocijuojasi su natūralaus lino audiniais, todėl šios praktiškos staltiesės mielai perkamos tiek privačių pirkėjų, tiek didmeninių. Dėl nesudėtingos priežiūros ir estetinės išvaizdos šios staltiesės ypač tinka kaimo turizmo sodybose.

Lino-poliesterio staltiesės, pirkėjo arba didmeninio užsakovo pageidavimu, gali būti komplektuojamos su to paties arba derančio rašto elementų servetėlėmis, suteikiančiomis stalo serviravimui bei aplinkai dar daugiau solidumo ir iškilmingumo.

Lino-poliesterio staltiesių sudėtis - 77 % linas, 23 % poliesteris.

Staltiesių matmenys cm

120 x 160
160 x 160
220 x 160
250 x 160
300 x 160 ir didesnės.

Atsparios dėmėms poliesterio staltiesės

Dėmėms atsparios teflonu dengtos poliesterio staltiesės, dažnai vadinamos tiesiog tefloninėmis staltiesėmis, yra ne tik gražios, bet ir itin praktiškos. Teflonu dengtas audinys yra atsparus drėgmei, į jį beveik neįsigeria nei vynas, nei kava, nei padažai. Tokias dėmes dažnai galima tuoj pat nuvalyti sugeriančia drėgmę servetėle, ir staltiesė lieka vėl švari.

Tefloninė staltiesė, neleidžianti skysčiams ir riebalams įsigerti į audinį, yra ne klijuotė (cerata), o daili medžiaga. Šias staltieses rekomenduojame skalbti rankomis ne aukštesnėje kaip 40 °C vandens temperatūroje, negręžti, džiovinti pakabintas ir geriau nelyginti. Jei staltiesė labai suglamžyta, galima atsargiai lyginti iš išvirkščios pusės.

Nebrangias, lengvas, patvarias ir lengvai prižiūrimas atsparias dėmėms poliesterio staltieses vertina ir individualūs vartotojai, ir poilsio namai, kaimo turizmo sodybos, vaikų darželiai, kavinės bei kitos maitinimo įstaigos.

Gaminame paklausių baltų, kreminių, šampano, vyšninių spalvų bei tonų staltieses, tinkančias ir dažnoms progoms, ir kasdieniam naudojimui.

Atsparių dėmėms poliesterio staltiesių dydžiai cm

110 x 160
130 x 130
160 x 220, 160 x 240, 160 x 280, 160 x 300, 160 x 350, 160 x 400 ir kiti dydžiai pagal didmeninius užsakymus.

Užsakius didesnį šių staltiesių kiekį, taikomos nuolaidos.