Duoninės, maišeliai, krepšiai

Lininės duoninės, rankinės ir maišeliai – tai, kas jauku, natūralu, kasdien naudojama ir niekada morališkai nesensta. Šias mielas kasdienio vartojimo smulkmenas galima sąlyginai pavadinti tiesiog tekstilės klasika.

Lininės duoninės

Duona ir linas Lietuvoje buvo gerbiami nuo žilos senovės. Dainose apdainuojami, pasakose ir patarlėse minimi – nelengva buvo duonelę užauginti ir drobeles išausti, ne visada lietuvis jų užtektinai turėdavo. Todėl su didele pagarba ir meile duonutės riekelę riekdavo, dėmesingai kepalėlį ant lininės staltiesės dėdavo ir lininiu rankšluostėliu pridengdavo.

Pratęsdami senovines tradicijas, šiandien siuvame linines duonines. Jos įdomios ir dailios, tinka ne tik duonai laikyti, bet ir kasdienį bei vaišių stalą originaliai serviruoti - sausainiams, riešutams ir kitiems gardumynams laikyti. Ir svečią nustebinti. Ir padovanoti iš svetimų kraštų sugrįžusiajam į savo arba savo tėvų žemę pasisvečiuoti mūsų brangiajam tautiečiui – užsienio lietuviui. Nors svetimoj šaly, tapusia daugelio tėvynainių naujais namais, jis nevalgys lietuviškos duonos, tačiau sąsają su savo Tėvų žeme primins Lietuvoje pagaminta „Namų tekstilė“ ženklo lininė duoninė.

Maišeliai, krepšiai

Vis garsiau skambant pavojaus varpams dėl gamtos teršimo siaubingų padarinių, globaliu mastu įvertintas ir polietileno maišelių keliamas pavojus žmogui ir gamtai. Norint išsaugoti mūsų planetą ir save, būtina atsisakyti nedraugiškų Žemei gaminių, į kurių sąrašą patenka ir plataus vartojimo plastikiniai maišeliai. Todėl „Namų tekstilė“ siuvami krepšiai pirkiniams yra svarbus ir savalaikis natūralaus lino audinio gaminys, neteršiantis gamtos.

„Namų tekstilė“ ženklo siuvami maišeliai ir krepšiai yra lengvi, tvirti ir patogūs naudoti tiek pirkiniams, tiek nešiotis savo rankinėje. Šie maišeliai lengvai sulankstomi ir užsegami saga, todėl yra labai kompaktiški ir niekur neužima daug vietos. Prireikus apsipirkti, estetiškas, mėgstamų spalvų arba siuvinėtas talpus maišelis - visada šalia, ir plastikinių maišelių platinimo išvengta.

Mažesni lininiai maišeliai skirti laikyti džiovintiems produktams – vaistažolėms obuoliams, grybams, duonai, arbatžolėms. Natūralaus lino maišeliuose nesikaupia drėgmė, juose laikomi maisto produktai vėdinasi, kvėpuoja ir nepelija. Gražių, įdomių piešinių maišeliai, laikomi atviroje vietoje, pagyvins virtuvės interjerą.

Ilgalaikio daugkartinio naudojimo maišelius bei duonines galima ir būtina skalbti, todėl paprasta palaikyti švarą.

Virtuvinės tekstilės gaminių komplektacija

„Namų tekstilė“ ženklo virtuvinės tekstilės gaminiai - prijuostės, pirštinės, puodkelės , duoninės, rankinės bei maišeliai – siuvami iš tų pačių lininių bei puslininių įvairaus apie 30-ies marginimo variantų audinių. Visus audinius į bendrą stilių sujungia malonios akims pilkos spalvos fonas, tarsi paryškindamas tarpusavyje derančias mielų ir nuotaikingų gyvūnėlių figūras bei kitus žaismingus natūralios žmogaus aplinkos elementus. Todėl daugelį virtuvinės tekstilės gaminių pirkėjai susikomplektuoja pagal savo poreikius ir skonį. Šiuos gaminius įmonėje komplektuojame pagal didmeninius užsakymus.

Visi „Namų tekstilė“ ženklo virtuviniai tekstilės gaminiai vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir Vakarų Europoje bei Rusijoje. 

Jaukių Jums valandų su kasdienėmis ir praktiškomis „Namų tekstilė“ virtuvės smulkmenomis.