Pledai, skraistės

Sukurkime Jūsų namuose jaukumą bei švelnios šilumos pojūtį

Namai yra ta vieta, kurioje mes norime atsipalaiduoti, pailsėti bei šiltai ir jaukiai leisti laiką su šeima. Jaukumą namuose puikiai papildo įvairios mielos, šiltos detalės, kuriomis mes galime papuošti savo gyvenamąją erdvę. Taigi, kuriant savitus interjero sprendimus, būtina apgalvoti kiekvieną jų, net ir pačią smulkiausią. Ypatingai šiltą nuotaiką lietuviškų klimato sąlygų fone į Jūsų namus atneš vilnos tekstilės pledai.

Minkšti pledai ant lovos, sofos ar fotelių ne tik apgaubia mus šiluma, tačiau ir džiugina akis savo grožiu. Pledai ant lovų labai dažnai matomi visuose namuose, tik skiriasi jų išvaizda, priklausomai nuo šeimininko skonio bei interjero subtilybių. Tai pats universaliausias tekstilės gaminys, kadangi jį galima nesunkiai panaudoti, kaip užtiesalą ant minkštųjų baldų, taip pat ir pasiimti su savimi kartu į kelionę, iškylą gamtoje, ar prie jūros. Pledai dabar mėgstami ir lauko kavinėse, kuomet čia atėjusiems klientams pasidaro vėsu, tačiau vis dar norisi gėrėtis žvaigždėtu dangumi ir negrįžti į patalpų vidų.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis pledą?

●       Apsvarstykite, kur pledas bus dažniausiai naudojamas. Jeigu ketinate jį tiesti ant lovos – būtina prieš tai išmatuoti lovą ir pagal matmenis pasirinkti atitinkamo dydžio pledą.

●       Apgalvokite, ar pledas bus naudojamas tik kaip interjero dalis, ar, kaip antklodė. Pastaruoju atveju patartina rinktis aukštos kokybės gaminį, pavyzdžiui, pagamintą iš vilnos, kad jis suteiktų Jums daugiau šilumos

●       Rinkitės tokį pledą, kuris iš karto patraukia Jūsų dėmesį ir atitinka skonio reikalavimus – tik toks pirkinys bus tikrai pasisekęs.

Mūsų gaminami pledai yra parduodami internetu, todėl galite neskubėdami išsirinkti Jums gražiausią. Siūlome Jums 100 % Naujosios Zelandijos avių vilnos gaminius, todėl kokybę garantuojame. 

Naujosios Zelandijos avių vilnos privalumai

„Namų tekstilės“ pledai yra gaminami iš Naujosios Zelandijos avių vilnos. Tai vieni praktiškiausių, higieniškiausių ir ekologiškiausių, nuo seniausiųjų laikų visame pasaulyje žinomos puikios žaliavos gaminiai. „Namų tekstilė“ ženklo ypač aukštos kokybės Naujosios Zelandijos avių vilnos pledai t. p. žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir eilėje pasaulio šalių, o ypač Vakarų Europoje ir Rusijoje.

Naujosios Zelandijos avių vilna – istorijos ir laiko patvirtinta kokybė

Naujosios Zelandijos avininkystė garsėja šimtus metų. Nors pirmasis avis į šias salas atvežė dar garsusis kapitonas Kukas, jos iš pradžių neišgyveno. Pirmą sykį iš Australijos importuotos avys Naujojoje Zelandijoje buvo pradėtos veisti 18 a. pabaigoje, o 19 a. vidury jų vilna jau buvo eksportuojama į kitas pasaulio šalis. 20 a. pradžioje šių avių vilnos eksportas sudarė didelę šalies ekonomikos dalį. Naujosios Zelandijos avių vilna, garsėjusi visame pasaulyje prieš kelis amžius, aukšta kokybe garsėja ir iki šiol.

Trys žymiausios salose auginamų avių veislės yra Corriedale, Merino ir Romney. Šios ir daug kitų veislių buvo ilgą laiką veisiamos ir kryžminamos, siekiant kuo aukštesnės vilnos kokybės. Ypač pasaulyje populiarūs Merino vilnos produktai, kadangi šios avys yra veisiamos dėl kokybiškos jų vilnos. Naujosios Zelandijos avių vilna garsėja patvarumu ir tvirtumu, ji yra šviesesnė, iš jos pagaminti minkšti, šilti, maloniai švelnūs ir purūs pledai ilgiau išlaikantys spalvą.

Avių vilnos gaminiai – gamtos patikrintas natūralumas

Vilna yra antistatinė, vilnoniai pledai ir antklodės beveik nekaupia statinio krūvio. Ši vilna yra praktiškai nedegi. Ji puikiai praleidžia orą, sugeria ir išgarina drėgmę. Kitaip, nei sintetika, vilna „išsivystė“ natūraliai, kad avys galėtų išgyventi įvairiausiomis klimato sąlygomis. T. y. ne tik pakelti atšiaurios žiemos šalčius, bet neperkaisti ir karštomis vasaros dienomis ir dar ištverti lauke vėją, lietų, sniegą. Tokias pačias savybes išlaiko ir vilnoniai pledai. Pagalvokite, kaip sektųsi avims išgyventi, jei vietoje vilnos turėtų sintetinį nailoną; tuo viskas pasakyta.

Be kitų puikių savybių Naujosios Zelandijos avių vilna yra ir labai ekologiškas produktas. Ji yra natūrali, todėl biologiškai skaidi, neteršianti gamtos medžiaga.

Vilnos gavyba taip pat yra visais atžvilgiais ekologiška. Ypač svarbu, kad vilna - natūraliai atsinaujinantis resursas, nes kerpamų avių vilna atauga nuolat.

Avių vilnos apdorojimas, paruošimas naudojimui taip pat yra žymiai ekologiškesnė procedūra, rekkalaujanti mažiau kitų pagalbinių priemonių. Pvz., paruošti 1 kg vilnonės medžiagos sunaudojama mažiau nei 1 kg alyvos, kai tuo tarpu paruošti tokiam pačiam kiekiui nailono, įvairių šaltinių duomenimis, alyvos prireikia apie 5 kg.

„Namų tekstilė“ vilnos pledų ir kitų gaminių galima įsigyti ir internetu. Beje, el. parduotuvėje dalį produktų galima įsigyti pigiau nei fizinėse parduotuvėse, o ypač – akcijų metu. Perkant didesnį kiekį arba didesnių matmenų gaminius (pvz., pledus 200 cm x 220 cm) galima ženkliai sutaupyti.

Jaukios Jums šilumos su Naujosios Zelandijos avių vilnos pledais.

Kilus klausimų, prašome susisiekti tel. +370 656 50474 arba el. paštu info@namutekstile.lt