Verslo dovanosVerslo dovana yra ir puiki reklamos priemonė,o ypač – jeigu ji stilinga, originali ir praktiška. Tokios yra „Namų tekstilė“ ženklo verslo dovanos.

Plačiau

PledaiPledai – išbandyti laiko, per tūkstančius metų beveik nepakitę, vis dar paprasti, universalūs ir jaukūs natūralių verpalų tekstilės gaminiai.

Plačiau

Pirties tekstilėSukaupę ilgametę patirtį, siuvame iš tekstilės bei kitų medžiagų viską, ko galėtų prireikti mažiems ir dideliems savęs palepinimui pirtyje.

Plačiau

  • Stipriausi Lietuvoje
  • Abalt
  • Gazele
  • Rekvizitai.lt
  • Rekvizitai.lt
  • Rekvizitai.lt

Namų tekstilė

Įvairūs tekstilės gaminiai, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba.

„Namų tekstilė“ ženklas asocijuojasi su ypatingai aukšta visų tekstilės gaminių kokybe, ilgamete įmonės ir jos specialistų profesionalia patirtimi, originalia dizainerių išmone, kasdieniu kiekvienų namų jaukumu, kavinių ir restoranų pokylių salių šventinėmis nuotaikomis, miela virtuvės aplinka, pirties malonumais, verslo bei proginių dovanų džiaugsmu ir viskuo, kas reikalinga būtent Jums ir Jūsų namams.  

Jums – reiškia, kad visi „Namų tekstilė“ gaminiai yra skirti nuo paties mažiausiojo vartotojo – kūdikio - iki įvairių dydžių suaugusiųjų, neaplenkiant ir paties reikliausiojo pirkėjo – jaunuolio ir mažamečio vaiko.

Jūsų namams – reikštų, kad visi „Namų tekstilė“ gaminiai yra paklausūs ir populiarūs ne tik privačių vartotojų, bet ir visur, kur trumpam ar ilgam apsigyvena žmogus. Tai vaikų darželiai, viešbučiai, poilsio namai ir kaimo turizmo sodybos, vaikų namai ir įvairios stovyklos. Be natūralių medvilnės ar lino rankšluosčių, be kokybiškos, patvarios, t. p. natūralaus lino bei medvilnės estetiškos patalynės, be natūralaus pluošto apkloto neįsivaizduojama jokia nakvynė.

„Namų tekstilė“ ženklo lino, medvilnės, vilnos stilingi natūralaus pluošto gaminiai, seniai pamėgti ir vertinami užsieniečių, garsina Lietuvą visoje Europoje bei Rusijoje. Kaip nesidžiaugti, jei šiuolaikinės technologijos leidžia perkelti į gaminį viską – ir beribės dizainerių vaizduotės sukurtų raštų motyvus, ir kiekvienos šalies kalba proginius tekstus su tos šalies būdingais laukinės gamtos akcentais, ir paties užsakovo nenuspėjamus poreikius. Juk „Namų tekstilė“ – tai dėmesys klientui ir jo namams.

Naujienos

Naujiena

Dovanų idėjos2023-02-01

Dovanos džiugina kiekvieną žmogų.

Plačiau

Naujiena

Lovatiesės su įvairiais raštais2022-10-01

Miegamasis – svarbiausia mūsų poilsio vieta.

Plačiau

Naujiena

Medvilninis vaikiškas jaukus chalatas su gobtuvu2022-07-07

Medvilninis vaikiškas jaukus chalatas su gobtuvu. 

Plačiau

Mūsų gaminius galite įsigyti