Meniu
Jūsų krepšelis

Marginta puslininė virtuvinė pirštinė "Žuvys"

Marginta puslininė virtuvinė pirštinė "Žuvys"
Marginta puslininė virtuvinė pirštinė "Žuvys"
  • Būsena: Turime
  • Modelis: PIRSTINE ZUVYS
5.00€
Be PVM: 4.13€

Marginta puslininė virtuvinė pirštinė pasiūta iš puslininio audinio (50% lino ir 50% medvilnės), marginta nuotaikingais raštais su žuvimis. Šios pirštinės audinys yra ilgaamžis, tinkamas dažnam naudojimui ir skalbimui. Galima komplektuoti su kitomis virtuvės smulkmenomis, prie jos priderinsite virtuvines prijuostes, duonines, rankšluosčius, įvairius padėkliukus, staltieses ir servetėles. 

Atributai
Matmenys 30x15
Sudėtis Linas 50% , medvilnė 50%
Lininių gaminių skalbimo instrukcija Prieš skalbdami lininį gaminį, patikrinkite gamintojo etiketę su nurodytomis priežiūros instrukcijomis. Lininiai audiniai turi būti skalbiami atskirai nuo kitokios sudėties audinių. Neskalbkite šviesių audinių kartu su tamsiais. Po pirmų 2-3 skalbimų gali atsirasti natūralaus lino pūko. Naudojantis buitine ar pramonine skalbimo mašina, rekomenduojama skalbti ne aukštesnėje kaip 40°C temperatūroje. Jei skalbsite audinius per aukštoje temperatūroje, jie gali daug susitraukti, o audinių spalva greičiau nubluks. Skalbimo mašina neturėtų būti pilna, jos turinys turi siekti ne daugiau kaip 75%. Džiovinant džiovyklėje, galimas papildomas susitraukimas. Niekada nenaudokite baliklių, kadangi jie pažeidžia audinio struktūrą.

Susijusios prekės

Marginta puslininė virtuvinė prijuostė, tinkanti ne tik "virtuvės šefui", bet ir smagiai nusiteikusiai šeimininkei.  Prijuostė pasiūta iš puslini..
14.99€
Be PVM:12.39€
Marginta puslininė virtuvinė puodkėlė pasiūta iš puslininio audinio (50% lino ir 50% medvilnės), marginta nuotaikingais raštais su žuvimis. Šios puodk..
4.50€
Be PVM:3.72€
Marginta puslininė duoninė, tinkanti ne vien duonai sudėti ir patiekti į stalą, bet ir įvairioms smulkmenoms ar maisto produktams laikyti: riešutams, ..
5.49€
Be PVM:4.54€
Margintas puslininis virtuvinis rankšluostis, tinkantis ne tik rankom šluostyti, bet ir duonai arba sūriui susukti, stalui papuošti kaip takelis arba ..
4.50€
Be PVM:3.72€
Marginta puslininė duoninė, tinkanti ne vien duonai sudėti ir patiekti į stalą, bet ir įvairioms smulkmenoms ar maisto produktams laikyti: riešutams, ..
5.49€
Be PVM:4.54€
Servetėlė iš natūralaus lininio audinio. Gamybos metu jau suminkštintas audinys suteikia servetėlei malonaus ir švelnaus gaminio efektą.  Sukurt..
2.19€
Be PVM:1.81€
Dovanoms skirti virtuviniai rinkiniai dėžutėse.Rinkinys Nr. 21 - puslininis margintas virtuvinis rankšluostis  "Žuvys" 50x70 1 vnt. ir puslininė ..
11.50€
Be PVM:9.50€
Margintas puslininis pirkinių krepšys, tinka ne vien pirkiniams sudėti, jį galima naudoti kelionei į gamtą, paplūdimį ar tiesiog kaip vasariško stilia..
8.00€
Be PVM:6.61€