Meniu
Jūsų krepšelis

Apie mus

2018 m. spalio 13 d. UAB „Namų tekstilė“ sukanka 15 metų. Tai laikotarpis, per kurį „Namų tekstilė“ ženklo gaminiai garsino visame pasaulyje pačią įmonę, Jonavos miestą ir Lietuvą.

„Namų tekstilė“ – tai įvairiausio amžiaus vartotojui ir jo namams skirtų natūralios vilnos, lino ir medvilnės tekstilės gaminių kokybė, natūralumas, estetika, patvarumas ir praktiškumas. Tekstilės gaminių paskirtis visiems namams reiškia ne tik privačius namus ar butus, bet ir poilsio namus, vaikų darželius, viešbučius, kavinių bei restoranų sales, kaimo turizmo sodybas ir visas uždaras erdves, kuriose laikinai gyvena žmogus.

Šios gražios sukakties proga UAB „Namų tekstilė“ atsakingi vadovai, peržvelgę įmonės veiklos istoriją ir visomis kryptimis Eurazijos žemyne nutiestus bendradarbiavimo kelius, gali pasidžiaugti viso įmonės kolektyvo kruopštaus darbo rezultatais. Tai nuolat augančios įmonės ir darbuotojų pajamos, didėjančios gaminamos produkcijos apimtys, atnaujinamos šiuolaikinės technologijos, didėjanti mažmeninės prekybos paklausa, besiplečiantis didmeninių Lietuvos ir užsienio šalių užsakovų ratas.

Platus žinomumas bei aukštas pozicionavimas Lietuvos ir užsienio rinkoje pasiektas įmonės kolektyvą vienijančiu kruopščiu, sąžiningu darbu ir bendru tikslu – aukštos kokybės siekiu. Kokybę, puikiai vertinamą Lietuvos ir užsienio plačioje ir „negailestingoje“ rinkoje, gali pasiekti tik labai darnus kolektyvas, šiuolaikinių technologijų ir darbščių savo rankų dėka kuriantis jaukius ir estetiškus gaminius su atsakomybe ir meile. Paminėtina, kad pagrindinis įmonės darbuotojų branduolys dirba nuo pat įmonės įkūrimo dienos, - tai svarbi aplinkybė. Kai darbuotojas yra vertinamas ne kaip darbo jėga, bet kaip savo indėliu padedanti įmonei klestėti asmenybė, - jis jaučiasi gerai, ir kitos aplinkos neieško.

Natūralios vilnos, lino, medvilnės kasdienio bei šventinio naudojimo „Namų tekstilė“ ženklo tekstilės gaminiai ypač palankiai vertinami į Lietuvą atvykusių užsienio turistų, užsienio šalių didmeninių pirkėjų bei jų vartotojų, tarptautinių parodų lankytojų, dalyvių, tekstilės specialistų bei naujų partnerių. Savo produkciją pristatome ir dalyvaujame Italijos, Prancūzijos, Vokietijos, Norvegijos ir kitų Europos šalių organizuojamose parodose.

„Namų tekstilė“ ženklo gaminius ir aukštą įmonės pozicionavimą puikiai vertina ne tik užsienio ekspertai, bet ir daugelį metų gaunami įvairūs Stipriausiųjų Lietuvojesertifikatai.

Vizija ir tikslai –nuolat lengvinti ir optimizuoti žmonių rankų darbą, todėl spartinti gamybą, plėsti gaminių asortimentą, žengti kartu su gyvenimo diktuojamais poreikiais ir paskutinės mados tendencijomis. Tai reiškia investicijas į naujus įrengimus ir gamybos technologijas.

Tačiau UAB „Namų tekstilė“ įmonės darbuotojų nepaliečia beveik madingomis tampančios tendencijos naujų technologijų dėka pakeisti žmonių darbą, mažinti etatus ir to sąskaita taupyti. „Namų tekstilė“ atnaujinama įranga ir technologijos žmonių darbą būtent palengvina, pagreitina, perkelia į naują kokybės lygį, bet žmogaus rankų darbo nepakeičia. Žmogaus rankos nepamainomos, jų reikia ir reikės.