Meniu
Jūsų krepšelis

Pagalvės

Pagalvės
Be tinkamos, kokybiškos pagalvės neįsivaizduojamas geras it kokybiškas miegas, o juo labiau – gilus ir visavertis. Pagalvė turi lemiamos reikšmės galvos padėčiai miego metu, o tuo pačiu ir smegenų kraujotakai, kaklo slankstelių bei visos pečių juostos būsenai. Geriausios pagalvės miegui pasirenkamos individualiai, pagal kūno proporcijas: pagalvė negali būti nei per kieta ar per aukšta, kad „nelaužtų” kaklo, nei pernelyg „skysta”, kad galva neatsidurtų žemiau pečių linijos. UAB „Namų tekstilė“, įsikūrusi Kauno apskrityje, Jonavos mieste, sėkmingai dirbanti daugiau nei 20 metų, atsižvelgdama į skirtingus vartotojų poreikius, siūlo įvairų miego pagalvių asortimentą.
Skaityti daugiau
Pagalvė 50x70 3 skyrių (žąsų ir ančių pūkai, bei plunksnos)
Naujiena
 Žąsų ir ančių pūkų bei plunksnų pagalvės baltas medvilnės impilas, margintas švelnių..
44.00€
Be PVM:36.36€
Pagalvė 50x70 Bambukas
Naujiena
Šios pagalvės gaminamos pagal  UAB „Namų tekstilė“ užsakymą, todėl pirkėjams  ..
17.99€
Be PVM:14.87€
Pagalvė 50x70 CARBON Antistresinė
Naujiena
Pagalvės gamyboje naudojami audiniai turi 0,6% anglies pluošto. Šiam pluoštui yra būdingo..
16.00€
Be PVM:13.22€
Pagalvė 50x70 Natural Classic
Naujiena
Patogi naudoti, praktiška, nes impilas yra su užtrauktuku, ir galima pačiam vartotojui ke..
9.99€
Be PVM:8.26€
Pagalvė 50x70 SUPERWASH
Naujiena
Komfortas, natūralumas, higiena, jaukumas – puikus šios pagalvės dviejų impilo sluoksnių ..
16.00€
Be PVM:13.22€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Ar gali būti miego pagalvė prastos Jūsų būklės priežastimi?

Jeigu ryte, vos nubudus, galva yra sunki, kaklą skauda, o pečių juosta tarsi sustingusi – visų šių nemalonių pojūčių priežastimi gali būti netinkama pagalvė būtent Jums. Nuolatinio arba dažno nekokybiško miego pasekmės gali būti rimtos ir ilgalaikės: prastėja nuotaika, nelieka gyvenimo džiaugsmo, gali pasireikšti padidėjęs jautrumas, dirglumas, neišsimiegojęs žmogus gali būti įsitempęs pats ir generuoti įtampą savo aplinkoje. Suprantama, tokioje būsenoje sunkiau susikaupti, atlikti užduotis, krenta darbingumas, prastėja darbo rezultatai. Yra mokslinių tyrimų duomenų, kad miego trūkumo poveikis galvos smegenims yra panašus tarsi po fizinės galvos traumos. Be to, miego trūkumas siejamas su Alzheimerio bei Parkinsono ligų bei išsėtinės sklerozės didesne rizika.
Kokybiška pagalvė – gilaus miego, puikios būklės sąlyga

Žmogaus buitis per tūkstantmečius kito; tuo pačiu, priklausomai nuo konkrečių sąlygų, galimybių ir tradicijų, buvo tobulinamos ir pagalvės miegui. Šieno prikištus maišus keitė kokybiškesnės pagalvės su vilnos ar plunksnų, pūkų užpildu. Vystantis chemijos pramonei, buvo sukurti sintetiniai pluoštai, kuriuos technologai pritaikė ir pagalvių užpildų gamyboje.

Per daugelį eksperimentavimo ir ieškojimų metų išryškėjo neginčijama tiesa – vieno modelio idealios pagalvės, vienodai gerai tinkančios visiems vartotojams, nėra ir negali būti. Būtent todėl šiuo metu siūlome įvairų aukštos kokybės pagalvių asortimentą.

Vienos populiariausių ir turinčių didelę paklausą yra šių užpildų pagalvės:

 • klasikinės, minkštos ir purios žąsų pūkų ir plunksnų pagalvės;
 • pagalvės su natūralios avių vilnos arba vilnos kamuoliukų užpildu
 • pažangiausių technologijų poliesterio pluošto kamuoliukų „kvėpuojančios“ pagalvės;
 • kombinuotų natūralių bei sintetinių pluoštų užpildų pagalvės;

Gausų pagalvių pasirinkimą dar paįvairina specialistų sukurtos ir šiuolaikinių technologijų realizuotos vertingos pagalvių papildomos techninės charakteristikos: antialerginės bei antibakterinės savybės.

Dažniausia pagalvės forma yra įvairių dydžių taisyklingas stačiakampis, tačiau nebūtinai – įvairūs gamintojai siūlo įvairius dydžius bei formas. UAB „Namų tekstilė“ siūlomų pagalvių dažniausi dydžiai cm:

 • 70 x 70
 • 50 x 70

Pagalvės impilas (pagalvės ar patalų plunksnų įpilamasis maišas; zodynas.lt) siuvamas iš labai tvirto, pralaidaus orui , tačiau sulaikančio plunksnas bei pūkus audinio. Pagalvių užvalkalai dažniausiai siuvami iš natūralios medvilnės pluošto, puikiai sugeriančio prakaitą.

Įvertinęs itin gausią pagalvių pasiūlos įvairovę pagal eilę požymių tik pats vartotojas gali nuspręsti, kokios geriausios pagalvės būtent jam labiausiai tinka, ant kokio dydžio, užpildo bei impilo pagalvės miegodamas jis geriausiai pailsi. Kokybiška pagalvė turėtų švelniai apgaubti galvą, maloniai liestis prie veido, visiškai atpalaiduoti kaklo raumenis ir atremti pečių juostą.

Priežiūra. Beveik visas pagalves galima skalbti skalbimo mašinoje, dažniausiai 30 °C temperatūros vandenyje švelniu, tausojančiu režimu. Kiekvienos konkrečios pagalvės priežiūros būdai yra nurodyti etiketėje. Taip pagalvės atnaujinamos iš esmės ir prilygsta tarsi naujoms.

Priklausomai nuo konkretaus užpildo ir impilo bei užvalkalo medžiagų (storos, plonos, lengvai ar sunkiai praleidžiančios drėgmę) bei naudojimo intensyvumo, pagalves rekomenduojama keisti arba atnaujinti, jei „sukrenta“ užpildas, susitepa impilas, pagalvė praranda pirminę estetinę išvaizdą ir naujumo įspūdį. Švari, laiku išskalbta arba pūkų ir plunksnų valykloje atnaujinta pagalvė su naujai pasiūtu impilu ir puriu, minkštu užpildu atrodo tarsi nauja. Švari pagalvė – ne tik estetika, bet ir higiena, kas labai svarbu įvairių epidemijų bei pandemijų metu. Standartiškai rekomenduojama keisti, skalbti arba valyti pagalves maždaug kas 12 mėn. Prakaito drėgmė ir pūkų arba plunksnų užpildas per ilgesnį laiką gali tapti idealia patalynės erkučių, sukeliančių alergijas, dauginimosi vieta.

Kokie yra UAB „Namų tekstilė“ siūlomų miego pagalvių impilai bei užpildai ir jų savybės?

Ramiam ir giliam jūsų miegui el. parduotuvėje ir didmenine prekyba siūlome įvairių medžiagų impilų ir užpildų populiarias ir praktiškas paklausių dydžių– 70 x 70 cm ir 50 x 70 cm – pagalves konkurencinėmis kainomis.

UAB „Namų tekstilė“ pagalvių užpildai

 • Lengvai prižiūrimas ir skalbiamas nealergizuojantis poliesterio pluošto kamuoliukų užpildas, ypač tinkantis alergiškiems žmonėms ir vaikams, nes jame nesiveisia patalynės erkutės. Poliesterio kamuoliukai yra puresni, tarp jų yra oro tarpai, tad per ilgesnį laiką ir skalbiami dar labiau išsipučia, o pagalvė dar labiau suminkštėja. Kamuoliukų užpildas yra minkštesnis, puresnis, ilgaamžiškesnis ir komfortiškesnis už galintį sukristi poliesterio pluošto pagalvių užpildą.
 • Tradiciniai, minkšti, purūs ir švelnūs natūralūs Europoje augintų žąsų ir ančių pūkų bei plunksnų užpildai. Naminių vandens paukščių pūkų ir plunksnų miego pagalvės – tarsi pačios gamtos dovana – yra žinomos nuo neatmenamų laikų. Išlaikiusios lig šiolei savo esmę – natūralių pūkų ir plunksnų užpildus – patikrintos laiko ir patobulintos pažangių šiuolaikinių gamybos technologijų, šios pagalvės yra puikus pasirinkimas įvairaus amžiaus žmonių ramiam ir giliam miegui.

UAB „Namų tekstilė“ pagalvių impilai

 • Natūralios medvilnės , tarp jų – ir medvilnės perkelio (angl. percale) – lengvas dažytas ar margintas medvilninis subalansuotos sandaros (vienodų metmenų ir ataudų) drobinio pynimo audinys. (Aiškinamasis tekstilės terminų žodynas, 2001, p. 257). Medvilniniai pagalvių impilai yra higieniški, tvirti ir patvarūs, praleidžiantys orą, bet nepraleidžiantys pūkų ir plunksnų .
 • Dviejų sluoksnių impilai: viršutinis – natūralios medvilnės, o po juo – skalbiamos avių vilnos. Tokie dvisluoksniai natūralių žaliavų impilai yra minkšti, higieniški, puikiai sugeriantys bei garinantys drėgmę, siuvami pagalvėms su minkštais poliesterio kamuoliukų užpildais, esančiais dar viename, atskirame impile. Dvisluoksnis pagalvės impilas yra lengvai nuimamas ir skalbiamas, tad patogu palaikyti švarą. Pagalvės impilas ir užpildas su poliesterio kamuoliukais skalbiami atskirai.
 • Mikropluošto ir anglies pluošto impilai yra minkšti, tvirti ir švelnūs, dar vadinami antistresiniais.
 • Bambuko viskozės su poliesteriu pagalvių impilai yra ypatingai švelnūs lyg šilkas, lengvai skalbiami ir prižiūrimi, jais malonu naudotis ir liesti.

Nakties poilsį sąlygoja daug įvairių veiksnių, leidžiančių arba trukdančių atsipalaiduoti ir atstatyti tonusą visoms žmogaus organizmo raumenų grupėms, o tuo pačiu – ir be jokių išorinių dirgiklių pailsėti nuo dienos krūvio pavargusiam žmogaus kūnui ir smegenims. Tokios paskirties kokybiškos pagalvės Jūsų laukia UAB „Namų tekstilė“ Kauno apskrityje Jonavos mieste, el. prekybos pagalba pasiekiamos iš įvairių pasaulio vietų. Ramaus Jums miego su UAB „Namų tekstilė“ prekiaujamomis pagalvėmis.