Meniu
Jūsų krepšelis

Margintas puslininis virtuvinis rankšluostis "Avelės"

Margintas puslininis virtuvinis rankšluostis "Avelės"
Top
Margintas puslininis virtuvinis rankšluostis "Avelės"
  • Būsena: Turime
  • Modelis: VRAVS
4.50€
Be PVM: 3.72€

Margintas puslininis virtuvinis rankšluostis, tinkantis ne tik rankom šluostyti, bet ir duonai arba sūriui susukti, stalui papuošti kaip takelis arba servetėlė. Rankšluostis pasiūtas iš puslininio audinio (50% lino ir 50% medvilnės), margintas nuotaikingais raštais su avelėmis. Šis virtuvinis rankšluostis tinkamas dažnam naudojimui ir skalbimui. Galima komplektuoti su kitomis virtuvės smulkmenomis, prie jo priderinsite virtuvines prijuostes, duonines, pirštines, įvairius padėkliukus, staltieses ir servetėles. Rankšluosčio dydis 50x70 cm. 

Atributai
Matmenys 50x70
Sudėtis Linas 50% , medvilnė 50%
Lininių gaminių skalbimo instrukcija Prieš skalbdami lininį gaminį, patikrinkite gamintojo etiketę su nurodytomis priežiūros instrukcijomis. Lininiai audiniai turi būti skalbiami atskirai nuo kitokios sudėties audinių. Neskalbkite šviesių audinių kartu su tamsiais. Po pirmų 2-3 skalbimų gali atsirasti natūralaus lino pūko. Naudojantis buitine ar pramonine skalbimo mašina, rekomenduojama skalbti ne aukštesnėje kaip 40°C temperatūroje. Jei skalbsite audinius per aukštoje temperatūroje, jie gali daug susitraukti, o audinių spalva greičiau nubluks. Skalbimo mašina neturėtų būti pilna, jos turinys turi siekti ne daugiau kaip 75%. Džiovinant džiovyklėje, galimas papildomas susitraukimas. Niekada nenaudokite baliklių, kadangi jie pažeidžia audinio struktūrą.

Susijusios prekės

Marginta puslininė virtuvinė prijuostė, tinkanti ne tik "virtuvės šefui", bet ir smagiai nusiteikusiai šeimininkei.  Prijuostė pasiūta iš puslini..
14.99€
Be PVM:12.39€
Margintas puslininis pirkinių krepšys, tinka ne vien pirkiniams sudėti, jį galima naudoti kelionei į gamtą, paplūdimį ar tiesiog kaip vasariško stilia..
8.00€
Be PVM:6.61€
Marginta puslininė virtuvinė puodkėlė pasiūta iš puslininio audinio (50% lino ir 50% medvilnės), marginta linksmu avelių motyvu. Šios puodkėlės audiny..
4.50€
Be PVM:3.72€
Rinkinys dėžutėje "Avelės"
Naujiena
Dovanoms skirti virtuviniai rinkiniai dėžutėse.Rinkinys Nr. 21 - puslininis margintas virtuvinis rankšluostis  "Avelės" 50x70 1 vnt. ir puslininė..
11.50€
Be PVM:9.50€